SEZÓNA 2020/2021
Novinky
BOŘITOV - TJ SLOUP 3 : 2 ( 0 : 1 )
18.09.2016 18:21
Sestava: POLÁK - TREFIL, KUČERA, MATUŠŮ, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, FILOUŠ, ŠMERDA, ŽILKA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 46" KONEČNÝ za TREFILA
46" KOVÁŘ za FILOUŠE
62" KLIMEŠ za KOVÁŘE
70" ŠINDELKA za KUČERY
79" PIVODA za MATUŠŮ
Branky: 22" BERÁNEK IVAN ( vlastní )
90" CRHÁK PETR
Branky Bořitov: 51" Troško Lóránt, 60" Beránek Ivan, 62" Beránek Ivan
Mareček Milan (K), Petrák Lukáš - Bořitov
Rozhodčí: BRACH Pavel - BRACH Jaroslav, MACHOREK Jakub
Diváků: 50
Ostatní výsledky: 7. kolo
Kunštát "B" - Šošůvka 2 : 2 ( 1 : 0 ) 34" Tenora Radek, 71" Tenora Radek - 46" Krátký Marek, 60" Krátký Marek
Vysočany - Ráječko 4 : 2 ( 1 : 1 ) 27" Kala Jiří, 56" Torda Jan, 66" Hejč Jiří, 71" Kala Jiří - 5" Štafa Tomáš, 90" Štafa Tomáš
Adamov - Olešnice 4 : 3 ( 3 : 1 ) 10" Horák Michal, 20" ( vlastní ) Dáňa Lubomír, 43" Horák Michal, 47" Kubíček Michal - 31" Jabůrek Zdeněk, 56"( pok. kop ) Jabůrek Zdeněk, 67" Malásek Tomáš
Lipůvka - Olomučany 1 : 1 ( 0 : 1 ) 88" Sedláček Radek - 7" Michalík Dominik
Kořenec - Doubravice 1 : 3 ( 1 : 2 ) 44" ( pok. kop ) Krejčíř Radek - 3" Trubák Michal, 20" ( vlastní ) Hlubinka David, 63" Schuch Adam
Boskovice "B" - Letovice 3 : 0 ( 1 : 0 ) 40" Stara Jan, 46" Odehnal Martin, 80" Živný Viktor
TJ SLOUP - BOSKOVICE "B" 1 : 1 ( 1 : 1 )
11.09.2016 18:40
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KUČERA, MATUŠŮ, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠMERDA, MIKULÁŠEK, ŽILKA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 51" FILOUŠ za MIKULÁŠKA
67" TREFIL za MATUŠŮ
77" KONEČNÝ za PETRŽELA
Branky: 39" CRHÁK PETR
Branky Boskovice "B": 37" Odehnal Martin
Šmerda Martin - Bayer Patrik (K), Odehnal Martin, Stříž Radek
Rozhodčí: ŠVANCARA Vladimír - POSPÍŠIL Martin, ŠKVARENINA Petr (N)
Diváků: 60
Ostatní výsledky: 6. kolo
Šošůvka - Bořitov 3 : 1 ( 1 : 0 ) 13" Doležel Petr, 83" Krátký Marek, 90" Sehnal Luděk - 65" Beránek Ivan
Letovice - Kořenec 2 : 1 ( 2 : 0 ) 14" Stöhr Petr, 41" Kaderka Michal - 64" Vondál Pavel
Doubravice - Lipůvka 2 : 4 ( 1 : 3 ) 24" Hubený Zbyněk, 62" Hubený Zbyněk - 7" Pospíšil Ondřej, 28" Bohatec Robin, 43" ( vlastní ) Pijáček Rostislav, 68" Hájek Radim
Olomučany - Adamov 6 : 0 ( 3 : 0 ) 7" Navrkal Ondřej, 20" Michalík Dominik, 38" Michalík Dominik, 82" Urbánek Jakub, 83" Badura Lukáš, 89" Šafařík Radim
Olešnice - Vysočany 3 : 2 ( 2 : 2 ) 34" Vrzal Miloš, 44" ( pok. kop ) Kubíček Michal, 53" Boček Rostislav - 15" Vágner Lukáš, 31" Torda Jan
Ráječko "B" - Kunštát "B" 3 : 1 ( 3 : 0 ) 5" Štafa Tomáš, 9" Azbayar Azzaya, 18" Štafa Tomáš - 60" Truhlář Karel
FK ADAMOV - TJ SLOUP 1 : 3 ( 1 : 3 )
09.09.2016 20:02
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KUČERA, MATUŠŮ, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠMERDA, MIKULÁŠEK, ŽILKA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 80" ŠINDELKA za MIKULÁŠKA
82" KONEČNÝ za PETRŽELA
85" KOVÁŘ za LESOVSKÉHO
Branky: 7" MIKULÁŠEK MARTIN
20" MIKULÁŠEK MARTIN
28" LESOVSKÝ LUKÁŠ
Branky FK Adamov: 29" Knies Miroslav
Knies Miroslav - Matušů Jakub, Klimeš Martin
Martinek Robert - FK Adamov
Rozhodčí: ROUČKA Jiří - FLEK Jaroslav, HŘEBÍČEK Jan
Diváků: 60
KOŘENEC - TJ SLOUP 2 : 2 ( 1 : 1 )
04.09.2016 18:21
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KUČERA, MATUŠŮ, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠMERDA, TREFIL, ŽILKA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 65" KONEČNÝ za TREFILA
76" ŠINDELKA za KUČERY
83" MIKULÁŠEK za PETRŽELA
88" KOVÁŘ za MATUŠŮ
Branky: 8" CRHÁK PETR
64" CRHÁK PETR
Branky Kořenec: 30" Dvořák Ladislav, 79" Kuda Jaromír
Rozhodčí: JEŽEK Michal - FLEK Jaroslav, HLUBINKA Petr ( N )
Diváků: 60
Ostatní výsledky: 5. kolo
Ráječko "B" - Šošůvka 8 : 2 ( 3 : 0 ) 4" Sehnal Martin, 20" Sehnal Martin, 36" Štafa Tomáš, 51" Štafa Tomáš, 62" Horák Michal, 81" Sehnal Martin, 87" Horák Michal, 90" Štafa Tomáš - 53" Bezděk Luboš, 57" Maňoušek Jiří
Kunštát "B" - Olešnice 2 : 1 ( 1 : 1 ) 18" Boček Vítězslav, 72" Boček Vítězslav - 9" Boček Rostislav
Vysočany - Olomučany 1 : 0 ( 1 : 0 ) 41" Pernica Pavel
Adamov - Doubravice 4 : 1 ( 1 : 0 ) 45" Jabůrek Zdeněk, 56" Malásek Tomáš, 70" Malásek Tomáš, 83" Malásek Tomáš - 46" ( pok. kop ) Hájek Michal
Lipůvka - Letovice 5 : 1 ( 1 : 1 ) 29" Macko Michal, 46" Hanzl Martin, 54" Bohatec Robin, 79" Hloušek Martin, 85" Hloušek Martin - 10" Dvořák Martin
Boskovice "B" - Bořitov 2 : 1 ( 1 : 0 ) 28" Odehnal Martin, 75" Stara Jan - 50" Fojt Lukáš
TJ SLOUP - ASK LIPŮVKA 1 : 1 ( 0 : 0 )
28.08.2016 19:25
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KONEČNÝ, KUČERA, NAVRÁTIL, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠTRAJT, ŽILKA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 46" TREFIL za NAVRÁTILA
78" ŠINDELKA za ŽILKY
80" KOVÁŘ za ŠTRAJTA
Branky: 53" CRHÁK PETR
Branky ASK Lipůvka: 89" Fryčka Marek
Kučera Adam, Petržel Aleš - Palkanynec Stepan
Rozhodčí: MRÁZEK Marek - CÁPAL Roman, LEPKA Karel (N)
Diváků: 70
Ostatní výsledky: 4. kolo
Šošůvka - Boskovice "B" 4 : 4 ( 1 : 2 ) 31" Sehnal Luděk, 73" Maňoušek Jiří, 76" Musil Zbyněk, 82" Bezděk Luboš - 25" Oldřich Zdeněk, 44" ( pok. kop ) Kamenický Patrik, 46" Hlaváček Roman, 67" Hlaváček Roman
Olomučany - Kunštát "B" 5 : 1 ( 3 : 1 ) 25" ( pok. kop ) Bárta Vlastimil 27" Bárta Vlastimil, 34" Dvořáček Milan, 58" Navrkal Ondřej, 60" Bárta Vlastimil - 13" Tenora Radek
Bořitov - Kořenec 7 : 0 ( 3 : 0 ) 7" Jakubec Libor, 25" Jakubec Libor, 35" Beránek Ivan, 47" Mazal Tomáš, 51" Majer Lukáš, 52" Mazal Tomáš, 71" Beránek Ivan
Letovice - Adamov 4 : 0 ( 0 : 0 ) 57" Stehlík Karel, 61" Stria Petr, 68" Kaderka Michal, 79" Stehlík Karel
Doubravice - Vysočany 0 : 3 ( 0 : 1 ) 27" Torda Jan, 85" Hejč Tomáš, 90" ( pok. kop ) Vágner Lukáš
Olešnice - Ráječko 4 : 2 ( 2 : 2 ) 1" Horák Michal, 2" Tenora Tomáš, 68" Hořínek Vít, 76" Šafařík Jan - 12" Sehnal Jan, 14" Štafa Tomáš