SEZÓNA 2020/2021
Novinky
TJ SLOUP - OLOMUČANY 4 : 2 ( 1 : 1 )
16.10.2016 17:36
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KUČERA, TREFIL, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠMERDA, ŽILKA, MATUŠŮ, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 75" ŠINDELKA za KLIMEŠE
87" KONEČNÝ za CRHÁKA
89" ZOUHAR za ŽILKY
Branky: 44" TREFIL ZDENĚK
62" ŠMERDA MARTIN
84" PETRŽEL ALEŠ
90" ZOUHAR LIBOR
Branky Olomučany: 28" Bárta Vlastimil, 51" Radiměřský Tomáš
Matušů Jakub - Dvořáček Milan, Bárta Vlastimil, Motal Pavel
Bárta Vlastimil - Olomučany
Rozhodčí: BRACH Pavel - BRACH Jaroslav, BUREŠ Martin
Diváků: 80
Ostatní výsledky: 11. kolo
Boskovice "B" - Ráječko "B" 3 : 3 ( 2 : 2 ) 15" Odehnal Martin, 24" Bayer Patrik, 85" Bayer Patrik - 22" Slavíček Tomáš, 37" Horák Michal, 69" Horák Michal
Adamov - Šošůvka 3 : 3 ( 2 : 1 ) 22" Knies Miroslav, 29" Malásek Tomáš, 90" Malásek Tomáš - 24" Maňoušek Jiří, 53" Wágner Tomáš, 77" Bezděk Luboš
Lipůvka - Vysočany 0 : 3 ( 0 : 0 ) 61" ( pok. kop ) Vágner Lukáš, 66" Grmela Miroslav, 89" Grmela Miroslav
Kořenec - Kunštát "B" 3 : 1 ( 1 : 1 ) 37" Vondál Pavel, 46"( pok. kop ) Novotný David, 48" Jelínek Martin - 23" Zámek Aleš
Bořitov - Olešnice 2 : 2 ( 0 : 0 ) 65" Fojt Lukáš, 67" Beránek Ivan - 55" Kubíček Michal, 62" Horák Michal
Letovice - Doubravice 1 : 1 ( 0 : 1 ) 80" Stöhr Petr - 45" Pijáček Rostislav
TJ DOUBRAVICE - TJ SLOUP 1 : 3 ( 0 : 0 )
09.10.2016 18:35
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KONEČNÝ, ŠINDELKA, KUČERA, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠMERDA, NAVRÁTIL, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 54" PIVODA za NAVRÁTILA
Branky: 5" CRHÁK PETR
73" LESOVSKÝ LUKÁŠ
82" ŠMERDA MARTIN
Branky TJ Doubravice: 86" Schuch Adam
Hájek Michal, Daněk Jan (K) - Svoboda Dixie (K)
Aujeský Michal - TJ Doubravice
Rozhodčí: JALOVÝ Josef - ROUČKA Jiří, RŮŽIČKA Aleš
Diváků: 47
Ostatní výsledky: 10. kolo
Olešnice - Boskovice "B" 5 : 0 ( 2 : 0 ) 18" Tenora Tomáš, 27" Tenora Tomáš, 57" Tenora Tomáš, 60" ( vlastní ) Bayer Patrik, 64" Hořínek Vít
Ráječko - Kořenec 3 : 0 ( 0 : 0 ) 50" ( pok. kop ) Sehnal Jan, 55" Horák Michal, 75" Štafa Tomáš
Kunštát "B" - Lipůvka 2 : 1 ( 1 : 1 ) 45" Skoček Michal, 72" Bednář Zdeněk - 22" Pospíšil Ondřej
Vysočany - Adamov 6 : 2 ( 2 : 0 ) 30" Kala Jiří, 44" Pernica Pavel, 51" Hejč Jiří, 63" Hejč Tomáš, 73" Torda Jan, 85" ( pok. kop ) Panáček Petr - 55" Jabůrek Zdeněk, 68" Krátký Lukáš
Šošůvka - Letovice 2 : 3 ( 1 : 1 ) 25" Sehnal Luděk, 90" Maňoušek Jiří - 35" Kaderka Michal, 46" Stehlík Karel, 62" Bednář Luboš
Olomučany - Bořitov 0 : 4 ( 0 : 1 ) 20" Majer Lukáš, 53" Fojt Lukáš, 66" Modrák Karel, 81" Fojt Lukáš
TJ SLOUP - AFK LETOVICE 3 : 2 ( 0 : 1 )
02.10.2016 17:55
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KUČERA, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, FILOUŠ, ŠMERDA, MIKULÁŠEK, NAVRÁTIL, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 57" SOTULÁŘ za FILOUŠE
60" ŠINDELKA za KUČERY
69" PIVODA za MIKULÁŠKA
88" BOUDA za SOTULÁŘE
Branky: 48" ( pok. kop ) PETRŽEL ALEŠ
49" MIKULÁŠEK MARTIN
90" PETRŽEL ALEŠ
Branky AFK Letovice: 2" Širůček Vojtěch, 73" Stehlík Karel
Rozhodčí: BUREŠ Martin - ROUČKA Jiří, ŠKVARENINA Petr (N)
Diváků: 75
Ostatní výsledky: 9. kolo
Vysočany - Šošůvka 6 : 2 ( 2 : 0 ) 5" Torda Jan, 16" Pernica Pavel, 49" ( pok. kop ) Vágner Lukáš, 54" Vágner Lukáš, 60" ( vlastní ) Maňoušek Jiří, 90" Ševčík Pavel - 77" Sehnal Luděk, 86" Doležel Petr
Adamov - Kunštát "B" 6 : 1 ( 2 : 0 ) 6" Malásek Tomáš, 13" Malásek Tomáš, 54" Malásek Tomáš, 76" Jabůrek Zdeněk, 82" Šubrt Martin, 86" Malásek Tomáš - 63" Zeman Alois
Lipůvka - Ráječko 3 : 5 ( 2 : 2 ) 6" Fryčka Marek, 25" Ráček Aleš, 64" ( pok. kop ) Palkanynec Stepan - 1" Štafa Tomáš, 35" ( pok. kop ) Sehnal Jan, 51" Horák Michal, 56" Slavíček Tomáš, 70" Štafa Tomáš
Kořenec - Olešnice 1 : 2 ( 0 : 2 ) 59" Vondál Pavel - 5" ( pok. kop ) Kubíček Michal, 17" Boček Rostislav
Bořitov - Doubravice 0 : 0
Boskovice "B" - Olomučany 2 : 2 ( 1 : 0 ) 41" Živný Viktor, 76" Horák Jakub - 63" Navrkal Ondřej, 64" Bárta Vlastimil
KUNŠTÁT "B" - TJ SLOUP 3 : 2 ( 0 : 1 )
28.09.2016 18:37
Sestava: POLÁK - KONEČNÝ, SVOBODA ( K ), TREFIL, LESOVSKÝ, FILOUŠ, MATUŠŮ, MIKULÁŠEK, KUČERA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 46" ŠINDELKA za MIKULÁŠKA
65" PIVODA za MATUŠŮ
75" ŠKVARENINA za TREFILA
Branky: 45" PETRŽEL ALEŠ
89" CRHÁK PETR
Branky Kunštát "B": 63" Boček Vítězslav, 63" Komárek Jaromír, 88" Boček Vítězslav
Skoček Michal - Svoboda Dixie (K)
Rozhodčí: HLUBINKA Jakub - JALOVÝ Josef, NEJEZCHLEB Miroslav
Diváků: 100
Ostatní výsledky: 1. kolo
Olomučany - Šošůvka 3 : 1 ( 0 : 1 ) 57"Bárta Vlastimil, 78" Bárta Vlastimil, 90" Navrkal Ondřej - 42" Sehnal Luděk
Ráječko - Letovice 3 : 0 ( 2 : 0 ) 15" ( vlastní ) Širůček Vojtěch, 28" Kohút Martin, 49" Slavíček Tomáš
Adamov - Boskovice "B" 4 : 1 ( 2 : 1 ) 13" Jabůrek Zdeněk, 30" ( pok. kop ) Jabůrek Zdeněk, 51" Malásek Tomáš, 88" Didi Nicolas - 24" Odehnal Martin
Lipůvka - Kořenec 5 : 1 ( 2 : 0 ) 24" Macko Michal, 27" Hájek Radim, 73" Macko Michal, 89" Pospíšil Vojtěch, 90" Sedláček Radek - 86" Novotný David
Vysočany - Bořitov ( ODLOŽENO )
Doubravice - Olešnice ( 14. kolo ) 1 : 0 ( 0 : 0 ) 87" Schuch Ondřej
ŠOŠŮVKA - TJ SLOUP 6 : 3 ( 3 : 0 )
24.09.2016 17:37
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KONEČNÝ, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, FILOUŠ, ŠMERDA, MIKULÁŠEK, ŽILKA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 65" KUČERA za MIKULÁŠKA
69" SOTULÁŘ za FILOUŠE
74" PŘIBYL za LESOVSKÉHO
Branky: 50" PETRŽEL ALEŠ
62" PETRŽEL ALEŠ
90" CRHÁK PETR
Branky Šošůvka: 9" Sehnal Luděk, 13" Sehnal Luděk, 36" Knödl Michal, 56" Krátký Marek, 81" Sehnal Luděk, 83" Krátký Marek
Musil Zbyněk - Klimeš Martin, Mikulášek Martin, Svoboda Dixie (K)
Šmerda Martin
Rozhodčí: STRYA Milan - ZUKAL Ladislav, JALOVÝ Josef
Diváků: 195
Ostatní výsledky: 8. kolo
Ráječko "B"- Adamov 3 : 1 ( 2 : 0 ) 16" Štafa Tomáš, 37" Žůrek Jan, 85" Kohút Martin - 69" Šubrt Martin
Kunštát "B" - Vysočany 2 : 2 ( 1 : 1 ) 30" Zámek Aleš, 87" Vichta Robert - 35" Pernica Pavel, 65" Torda Jan
Olomučany -Kořenec 3 : 0 ( 2 : 0 ) 9" Bárta Vlastimil, 35" Šafařík Radim, 88" Bárta Vlastimil
Olešnice - Lipůvka 1 : 0 ( 1 : 0 ) 11" Hořínek Vít
Letovice - Bořitov 1 : 0 ( 0 : 0 ) 84" Stehlík Karel
Doubravice - Boskovice "B" 2 : 3 ( 0 : 2 ) 52" Schuch Ondřej , 77" Daněk Jan - 14" Stara Jan, 24" Odehnal Martin, 68" ( pok. kop ) Oldřich Zdeněk