SEZÓNA 2020/2021
Novinky
FK ADAMOV - TJ SLOUP 1 : 3 ( 1 : 3 )
09.09.2016 20:02
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KUČERA, MATUŠŮ, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠMERDA, MIKULÁŠEK, ŽILKA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 80" ŠINDELKA za MIKULÁŠKA
82" KONEČNÝ za PETRŽELA
85" KOVÁŘ za LESOVSKÉHO
Branky: 7" MIKULÁŠEK MARTIN
20" MIKULÁŠEK MARTIN
28" LESOVSKÝ LUKÁŠ
Branky FK Adamov: 29" Knies Miroslav
Knies Miroslav - Matušů Jakub, Klimeš Martin
Martinek Robert - FK Adamov
Rozhodčí: ROUČKA Jiří - FLEK Jaroslav, HŘEBÍČEK Jan
Diváků: 60
KOŘENEC - TJ SLOUP 2 : 2 ( 1 : 1 )
04.09.2016 18:21
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KUČERA, MATUŠŮ, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠMERDA, TREFIL, ŽILKA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 65" KONEČNÝ za TREFILA
76" ŠINDELKA za KUČERY
83" MIKULÁŠEK za PETRŽELA
88" KOVÁŘ za MATUŠŮ
Branky: 8" CRHÁK PETR
64" CRHÁK PETR
Branky Kořenec: 30" Dvořák Ladislav, 79" Kuda Jaromír
Rozhodčí: JEŽEK Michal - FLEK Jaroslav, HLUBINKA Petr ( N )
Diváků: 60
Ostatní výsledky: 5. kolo
Ráječko "B" - Šošůvka 8 : 2 ( 3 : 0 ) 4" Sehnal Martin, 20" Sehnal Martin, 36" Štafa Tomáš, 51" Štafa Tomáš, 62" Horák Michal, 81" Sehnal Martin, 87" Horák Michal, 90" Štafa Tomáš - 53" Bezděk Luboš, 57" Maňoušek Jiří
Kunštát "B" - Olešnice 2 : 1 ( 1 : 1 ) 18" Boček Vítězslav, 72" Boček Vítězslav - 9" Boček Rostislav
Vysočany - Olomučany 1 : 0 ( 1 : 0 ) 41" Pernica Pavel
Adamov - Doubravice 4 : 1 ( 1 : 0 ) 45" Jabůrek Zdeněk, 56" Malásek Tomáš, 70" Malásek Tomáš, 83" Malásek Tomáš - 46" ( pok. kop ) Hájek Michal
Lipůvka - Letovice 5 : 1 ( 1 : 1 ) 29" Macko Michal, 46" Hanzl Martin, 54" Bohatec Robin, 79" Hloušek Martin, 85" Hloušek Martin - 10" Dvořák Martin
Boskovice "B" - Bořitov 2 : 1 ( 1 : 0 ) 28" Odehnal Martin, 75" Stara Jan - 50" Fojt Lukáš
TJ SLOUP - ASK LIPŮVKA 1 : 1 ( 0 : 0 )
28.08.2016 19:25
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KONEČNÝ, KUČERA, NAVRÁTIL, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠTRAJT, ŽILKA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 46" TREFIL za NAVRÁTILA
78" ŠINDELKA za ŽILKY
80" KOVÁŘ za ŠTRAJTA
Branky: 53" CRHÁK PETR
Branky ASK Lipůvka: 89" Fryčka Marek
Kučera Adam, Petržel Aleš - Palkanynec Stepan
Rozhodčí: MRÁZEK Marek - CÁPAL Roman, LEPKA Karel (N)
Diváků: 70
Ostatní výsledky: 4. kolo
Šošůvka - Boskovice "B" 4 : 4 ( 1 : 2 ) 31" Sehnal Luděk, 73" Maňoušek Jiří, 76" Musil Zbyněk, 82" Bezděk Luboš - 25" Oldřich Zdeněk, 44" ( pok. kop ) Kamenický Patrik, 46" Hlaváček Roman, 67" Hlaváček Roman
Olomučany - Kunštát "B" 5 : 1 ( 3 : 1 ) 25" ( pok. kop ) Bárta Vlastimil 27" Bárta Vlastimil, 34" Dvořáček Milan, 58" Navrkal Ondřej, 60" Bárta Vlastimil - 13" Tenora Radek
Bořitov - Kořenec 7 : 0 ( 3 : 0 ) 7" Jakubec Libor, 25" Jakubec Libor, 35" Beránek Ivan, 47" Mazal Tomáš, 51" Majer Lukáš, 52" Mazal Tomáš, 71" Beránek Ivan
Letovice - Adamov 4 : 0 ( 0 : 0 ) 57" Stehlík Karel, 61" Stria Petr, 68" Kaderka Michal, 79" Stehlík Karel
Doubravice - Vysočany 0 : 3 ( 0 : 1 ) 27" Torda Jan, 85" Hejč Tomáš, 90" ( pok. kop ) Vágner Lukáš
Olešnice - Ráječko 4 : 2 ( 2 : 2 ) 1" Horák Michal, 2" Tenora Tomáš, 68" Hořínek Vít, 76" Šafařík Jan - 12" Sehnal Jan, 14" Štafa Tomáš
FK ADAMOV - TJ SLOUP
21.08.2016 17:19
Utkání bylo zrušeno z důvodu nepříznivého počasí - hrací plocha byla podmáčená.
Ostatní výsledky: 3. kolo
Ráječko - Olomučany 9 : 2 ( 5 : 1 ) 7" Sehnal Martin, 8" ( pok. kop ) Štafa Tomáš, 11" Štafa Tomáš, 11" ( pok. kop ) Sehnal Jan, 33" Kopecký Jaroslav, 53" Sehnal Martin, 73" Kopecký Jaroslav, 81" Štafa Tomáš, 83" ( pok. kop ) Kopecký Jaroslav - 30" Pokoj Jiří, 68" Šafařík Radim
Kořenec - Boskovice "B" 5 : 2 ( 3 : 2 ) 15" Rosenberg Dominik, 38" Dvořák Ladislav, 45" Vondál Pavel, 58" Kuda Jaromír, 75" Dvořák Ladislav - 27" Odehnal Martin, 34" Slaný Vlastimil
Kunštát "B" - Doubravice 1 : 3 ( 1 : 1 ) 10" Komárek Jaromír - 7" Kubásek Marek, 57" Kuběna Martin, 75" Schuch Ondřej
Vysočany - Letovice 5 : 3 ( 2 : 3 ) 30" Grmela Miroslav, 41" Beneš Michal, 55" Vágner Lukáš, 64" Panáček Petr, 90" Beneš Michal - 5" Zemach Petr, 11" Bednář Luboš, 38" Stehlík Karel
Lipůvka - Bořitov 0 : 0
Olešnice - Šošůvka 3 : 7 ( 2 : 6 ) 28" Tenora Tomáš, 40" Hořínek Vít, 48" Horák Michal - 2" Sehnal Luděk, 8" Krátký Marek, 22" Sehnal Luděk, 38" Knödl Michal, 39" Bezděk Luboš, 42" Krátký Marek, 63" Sehnal Luděk
TJ SLOUP - TJ VYSOČANY 2 : 0 ( 1 : 0 )
14.08.2016 19:50
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, MATUŠŮ, KUČERA, NAVRÁTIL, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠTRAJT, ŽILKA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 85" KONEČNÝ za PETRŽELA
90" ŠINDELKA za CRHÁKA
90" KOVÁŘ za ŠTRAJTA
Branky: 23" PETRŽEL ALEŠ
56" PETRŽEL ALEŠ
Klimeš Martin, Navrátil Filip - TJ SLOUP
Rozhodčí: MAŇOUŠEK Radim - ROUČKA Jiří, JALOVÝ Josef
Diváků: 200
Ostatní výsledky: 2. kolo
Šošůvka - Kořenec 4 : 0 ( 2 : 0 ) 14" Šebela Martin, 36" Bezděk Luboš, 47" Doležel Petr, 63" Dvořáček Roman
Boskovice "B" - Lipůvka 2 : 3 ( 1 : 2 ) 37" Minařík Tomáš, 79" Martínek Lukáš - 14" Hanzl Martin, 24" Sedláček Radek, 78" Macko Michal
Adamov - Bořitov 4 : 3 ( 1 : 3 ) 21" Dáňa Lubomír, 70" ( pok. kop ) Jabůrek Zdeněk, 78" ( pok. kop ) Jabůrek Zdeněk, 90" Jabůrek Zdeněk - 2"( vlastní ) Hrazdíra Marek, 39" Zouhar Petr, 44" Beránek Ivan
Letovice - Kunštát "B" 3 : 4 ( 1 : 1 ) 41" ( pok. kop ) Řeháček Jaroslav, 69" Stöhr Petr, 85" Dvořák Michal - 44" Šmerda Vlastimil, 60" ( pok. kop ) Zámek Aleš, 67" Šmerda Jaroslav, 71" Tenora Radek
Doubravice - Ráječko "B" 3 : 6 ( 1 : 0 ) 44" Kubásek Marek, 61" Vach Miloš, 64" Kuběna Martin - 48" Sehnal Martin, 51" Sehnal Martin, 66" Sehnal Martin, 69" Štafa Tomáš, 82" Horák Michal, 88" Štafa Tomáš
Olomučany - Olešnice 0 : 4 ( 0 : 3 ) 10" Horák Michal, 19" Boček Rostislav, 39" Kubíček Michal, 56" Vrzal Miloš