SEZÓNA 2020/2021
Novinky
FK ADAMOV - TJ SLOUP
21.08.2016 17:19
Utkání bylo zrušeno z důvodu nepříznivého počasí - hrací plocha byla podmáčená.
Ostatní výsledky: 3. kolo
Ráječko - Olomučany 9 : 2 ( 5 : 1 ) 7" Sehnal Martin, 8" ( pok. kop ) Štafa Tomáš, 11" Štafa Tomáš, 11" ( pok. kop ) Sehnal Jan, 33" Kopecký Jaroslav, 53" Sehnal Martin, 73" Kopecký Jaroslav, 81" Štafa Tomáš, 83" ( pok. kop ) Kopecký Jaroslav - 30" Pokoj Jiří, 68" Šafařík Radim
Kořenec - Boskovice "B" 5 : 2 ( 3 : 2 ) 15" Rosenberg Dominik, 38" Dvořák Ladislav, 45" Vondál Pavel, 58" Kuda Jaromír, 75" Dvořák Ladislav - 27" Odehnal Martin, 34" Slaný Vlastimil
Kunštát "B" - Doubravice 1 : 3 ( 1 : 1 ) 10" Komárek Jaromír - 7" Kubásek Marek, 57" Kuběna Martin, 75" Schuch Ondřej
Vysočany - Letovice 5 : 3 ( 2 : 3 ) 30" Grmela Miroslav, 41" Beneš Michal, 55" Vágner Lukáš, 64" Panáček Petr, 90" Beneš Michal - 5" Zemach Petr, 11" Bednář Luboš, 38" Stehlík Karel
Lipůvka - Bořitov 0 : 0
Olešnice - Šošůvka 3 : 7 ( 2 : 6 ) 28" Tenora Tomáš, 40" Hořínek Vít, 48" Horák Michal - 2" Sehnal Luděk, 8" Krátký Marek, 22" Sehnal Luděk, 38" Knödl Michal, 39" Bezděk Luboš, 42" Krátký Marek, 63" Sehnal Luděk
TJ SLOUP - TJ VYSOČANY 2 : 0 ( 1 : 0 )
14.08.2016 19:50
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, MATUŠŮ, KUČERA, NAVRÁTIL, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠTRAJT, ŽILKA, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 85" KONEČNÝ za PETRŽELA
90" ŠINDELKA za CRHÁKA
90" KOVÁŘ za ŠTRAJTA
Branky: 23" PETRŽEL ALEŠ
56" PETRŽEL ALEŠ
Klimeš Martin, Navrátil Filip - TJ SLOUP
Rozhodčí: MAŇOUŠEK Radim - ROUČKA Jiří, JALOVÝ Josef
Diváků: 200
Ostatní výsledky: 2. kolo
Šošůvka - Kořenec 4 : 0 ( 2 : 0 ) 14" Šebela Martin, 36" Bezděk Luboš, 47" Doležel Petr, 63" Dvořáček Roman
Boskovice "B" - Lipůvka 2 : 3 ( 1 : 2 ) 37" Minařík Tomáš, 79" Martínek Lukáš - 14" Hanzl Martin, 24" Sedláček Radek, 78" Macko Michal
Adamov - Bořitov 4 : 3 ( 1 : 3 ) 21" Dáňa Lubomír, 70" ( pok. kop ) Jabůrek Zdeněk, 78" ( pok. kop ) Jabůrek Zdeněk, 90" Jabůrek Zdeněk - 2"( vlastní ) Hrazdíra Marek, 39" Zouhar Petr, 44" Beránek Ivan
Letovice - Kunštát "B" 3 : 4 ( 1 : 1 ) 41" ( pok. kop ) Řeháček Jaroslav, 69" Stöhr Petr, 85" Dvořák Michal - 44" Šmerda Vlastimil, 60" ( pok. kop ) Zámek Aleš, 67" Šmerda Jaroslav, 71" Tenora Radek
Doubravice - Ráječko "B" 3 : 6 ( 1 : 0 ) 44" Kubásek Marek, 61" Vach Miloš, 64" Kuběna Martin - 48" Sehnal Martin, 51" Sehnal Martin, 66" Sehnal Martin, 69" Štafa Tomáš, 82" Horák Michal, 88" Štafa Tomáš
Olomučany - Olešnice 0 : 4 ( 0 : 3 ) 10" Horák Michal, 19" Boček Rostislav, 39" Kubíček Michal, 56" Vrzal Miloš
PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY
24.07.2016 10:31
24. 7. - neděle
17 : 00 hodin
JEDOVNICE - SLOUP 3 : 1
31. 7. - neděle
17 : 30 hodin
BENEŠOV - SLOUP - zrušeno pro nepříznivé počasí
3. 8. - středa
18 : 15 hodin
SLOUP - DOUBRAVICE 7 : 1
7. 8. - neděle
18 : 00 hodin
SLOUP - LELEKOVICE 4 : 3
Přípravné zápasy se nám vydařily. Na domácím hřišti jsme neprohráli. Pokud budeme doma vyhrávat, určitě v nastávající sezóně 2016/2017 skončíme lépe jak v minulé.
SEZÓNA 2015/2016
23.07.2016 20:48
SEZÓNA 2015/2016
TJ VAVŘINEC - TJ SLOUP 1 : 5 ( 0 : 3 )
18.06.2016 19:07
Sestava: POLÁK - SOTULÁŘ, BOUDA, TREFIL, LESOVSKÝ, MATUŠŮ, SVOBODA ( K ), ŠINDELKA, KOREC, MIKULÁŠEK, NOVÁK
Střídání: 46" KLIMEŠ za TREFILA
46" PIVODA za BOUDY
58" KOVÁŘ za ŠINDELKY
80" SYCHRA za SOTULÁŘE
Branky: 5" NOVÁK JAN
15" LESOVSKÝ LUKÁŠ
32" MIKULÁŠEK MARTIN
65" MIKULÁŠEK MARTIN
79" NOVÁK JAN
Branky TJ Vavřinec: 74" Hudec Marek
Nowak Petr, Přikryl Radim, Hudec Marek - Kovář Vladimír
Rozhodčí: ROUČKA Jiří - NEČAS Jiří, ŠTOLPA Radek (N)
Diváků: 80
Ostatní výsledky: 15. kolo
Bořitov - Ráječko "B" 7 : 8 ( 5 : 3 ) 4" Fojt Lukáš, 5" Fojt Lukáš, 6" ( pokutový kop ) Zouhar Petr, 14" Fojt Lukáš, 38" Modrák Karel, 47" Majer Lukáš , 52" Fojt Lukáš - 1" Štafa Tomáš, 15" Štafa Tomáš, 45" Kopecký Jaroslav, 60" Žůrek Jan, 65" Kopecký Jaroslav, 70" Štafa Tomáš, 79" Neděla Martin, 88" Žůrek Jan
Lipůvka - Doubravice 4 : 1 ( 1 : 1 ) 37" Pospíšil Jan, 50" Sedláček Radek, 69" Macko Michal, 78" Bohatec Robin - 39"Svoboda Adam
Vysočany - Olomučany 1 : 3 ( 1 : 1 ) 5" Beneš Michal - 34" Klíma Petr, 64" Radiměřský Tomáš, 77" Klíma Petr
Rudice - Olešnice 1 : 3 ( 0 : 1 ) 62" Sehnal Lukáš - 11" Kubíček Michal, 72" Tenora Tomáš, 90" Kalas Bronislav
Adamov - Letovice 4 : 2 ( 1 : 1 ) 45" Bezděk Radek, 52" Dáňa Lubomír, 70" Bezděk Radek, 79" Brychta Jiří - 9" Řeháček Jaroslav, 84" Zemach Petr
Kunštát "B" - Šošůvka 0 : 4 ( 0 : 1 ) 12" Sehnal Luděk, 65" Krátký Marek, 80" Sehnal Luděk, 83" Sehnal Luděk