SEZÓNA 2020/2021
Novinky
TJ SLOUP - KUNŠTÁT "B" 2 : 3 ( 0 : 1 )
06.11.2016 16:45
Sestava: POLÁK - FILOUŠ, NAVRÁTIL, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠMERDA, ŽILKA, ŠINDELKA, KUČERA, TREFIL, CRHÁK
Střídání: 46" MATUŠŮ za FILOUŠE
70" KONEČNÝ za ŠMERDY
79" KLIMEŠ za TREFILA
Branky: 47" TREFIL ZDENĚK
50" TREFIL ZDENĚK
Branky Kunštát "B": 18" Skoček Michal, 70" Skoček Michal, 86" ( pok. kop ) Skoček Michal
Šmerda Martin - Komárek Jaromír
Rozhodčí: CÁPAL Roman - TEJKAL Jaromír, MUSIL David
Diváků: 30
VÍCE FOTO NA STRÁNKÁCH MĚSTYS SLOUP
Ostatní výsledky: 14. kolo
Šošůvka - Olomučany 1 : 5 ( 1 : 3 ) 27" Sehnal Luděk - 15" Pokoj Jiří, 19" Badura Lukáš, 25" Pokoj Jiří, 45" Navrkal Ondřej, 84" Bárta Vlastimil
Letovice - Ráječko "B" 0 : 4 ( 0 : 2 ) 10" Horák Jan, 21" Sehnal Martin, 56" Sehnal Martin, 79" Sehnal Martin
Bořitov - Vysočany 2 : 3 ( 0 : 1 ) 48" Beránek Ivan, 55" Beránek Ivan - 36" ( pok. kop ) Vágner Lukáš, 61" Vágner Lukáš, 85" Vágner Lukáš
Boskovice "B" - Adamov 4 : 1 ( 0 : 1 ) 48" Růžička Adam, 63" Stara Jan, 69" Stara Jan, 71" Minařík Tomáš - 5" Cupal Jan
Kořenec - Lipůvka 1 : 4 ( 1 : 2 ) 23" Vondál Pavel - 4" Fryčka Marek, 45" ( vlastní ) Kejík Lukáš, 49" Sedláček Radek, 60" Bohatec Robin
Olešnice - Doubravice 5 : 3 ( 1 : 2 ) - 1. kolo 8" Havlíček Jiří, 48" Tenora Tomáš, 64" Kubíček Michal, 73" Kubíček Michal, 82" Štarha Filip - 16" Svoboda Adam, 44" Sáňka Josef, 88" Pijáček Rostislav
TJ SLOUP - RÁJEČKO "B" 3 : 1 ( 1 : 1 )
29.10.2016 17:29
Sestava: POLÁK - NAVRÁTIL, KONEČNÝ, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, FILOUŠ, ŽILKA, MATUŠŮ, TREFIL, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 88" KLIMEŠ za CRHÁKA
89" KOVÁŘ za FILOUŠE
Branky: 11" KONEČNÝ IVO
80" ŽILKA PETR
90" KLIMEŠ MARTIN
Branky Ráječko: 23" Štafa Tomáš
Trefil Zdeněk, Klimeš Martin - TJ Sloup
Rozhodčí: JALOVÝ Josef - MAŇOUŠEK Radim, ROUČKA Jiří
Diváků: 45
Ostatní výsledky: 13. kolo
Lipůvka - Šošůvka 4 : 0 ( 2 : 0 ) 41" Macko Michal, 43" ( pok. kop ) Hanzl Martin, 51" Macko Michal, 81" Hájek Radim
Kořenec - Adamov 0 : 5 ( 0 : 2 ) 7" Dáňa Lubomír, 13" Matuška Jan, 62" Matuška Jan, 84" Karaffa František,88" Hrazdíra Marek
Bořitov - Kunštát "B" 2 : 1 ( 1 : 0 ) 32" Beránek Ivan, 71" Modrák Karel - 59" Zámek Aleš
Letovice - Olešnice 3 : 0 ( 1 : 0 ) 21" Hlaváček Radek, 58" Kaderka Michal, 59" Stehlík Karel
Doubravice - Olomučany 2 : 4 ( 2 : 2 ) 2" ( vlastní ) Polák Marek, 29" Hubený Zbyněk - 28" ( pok. kop ) Bárta Vlastimil, 42" Dvořáček Milan, 52" Michalík Dominik, 56" Michalík Dominik
Boskovice "B" - Vysočany 0 : 1 ( 0 : 0 ) 53" Grmela Miroslav
OLEŠNICE - TJ SLOUP 0 : 1 ( 0 : 1 )
23.10.2016 17:33
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, ŠINDELKA, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, NAVRÁTIL, ZOUHAR, ŽILKA, TREFIL, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 65" KONEČNÝ za KLIMEŠE
78" KOVÁŘ za ŠINDELKY
Branky: 26" CRHÁK PETR
Havlíček Jiří, Hořínek Vít (K) - Navrátil Filip, Klimeš Martin, Petržel Aleš
Rozhodčí: JAKUBEC Josef - BRYCHTA Josef, ŠENKÝŘ Jiří
Diváků: 80
Ostatní výsledky: 12. kolo
Šošůvka - Doubravice 2 : 3 ( 1 : 2 ) 14" Sehnal Luděk, 72" Maňoušek Jiří - 4" Schuch Adam, 24" Pijáček Rostislav, 80" Daněk Jan
Olomučany - Letovice 1 : 1 ( 1 : 1 ) 11" Dvořáček Milan - 32" ( pok. kop ) Stria Petr
Ráječko "B" - Bořitov 4 : 5 ( 3 : 4 ) 11" Horák Michal, 22" Štafa Tomáš, 25" Sehnal Jan, 67" Štafa Tomáš - 3" Beránek Ivan, 30" Jakubec Libor, 31" Beránek Ivan, 41" Beránek Ivan, 46" Troško Lóránt,
Boskovice "B" - Kunštát "B" 6 : 2 ( 2 : 1 ) 7" Odehnal Martin, 21" Vybíhal Radek, 63" Odehnal Martin, 77" Hlaváček Roman, 79" Odehnal Martin, 87" Pavel Jan - 42" Doležel Pavel, 55" ( pok. kop ) Horák Vladan
Vysočany - Kořenec 1 : 0 ( 0 : 0 ) 82" Hejč Tomáš
Adamov - Lipůvka 2 : 0 ( 0 : 0 ) 53" Souček Jiří, 78" Jabůrek Zdeněk
TJ SLOUP - OLOMUČANY 4 : 2 ( 1 : 1 )
16.10.2016 17:36
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KUČERA, TREFIL, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠMERDA, ŽILKA, MATUŠŮ, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 75" ŠINDELKA za KLIMEŠE
87" KONEČNÝ za CRHÁKA
89" ZOUHAR za ŽILKY
Branky: 44" TREFIL ZDENĚK
62" ŠMERDA MARTIN
84" PETRŽEL ALEŠ
90" ZOUHAR LIBOR
Branky Olomučany: 28" Bárta Vlastimil, 51" Radiměřský Tomáš
Matušů Jakub - Dvořáček Milan, Bárta Vlastimil, Motal Pavel
Bárta Vlastimil - Olomučany
Rozhodčí: BRACH Pavel - BRACH Jaroslav, BUREŠ Martin
Diváků: 80
Ostatní výsledky: 11. kolo
Boskovice "B" - Ráječko "B" 3 : 3 ( 2 : 2 ) 15" Odehnal Martin, 24" Bayer Patrik, 85" Bayer Patrik - 22" Slavíček Tomáš, 37" Horák Michal, 69" Horák Michal
Adamov - Šošůvka 3 : 3 ( 2 : 1 ) 22" Knies Miroslav, 29" Malásek Tomáš, 90" Malásek Tomáš - 24" Maňoušek Jiří, 53" Wágner Tomáš, 77" Bezděk Luboš
Lipůvka - Vysočany 0 : 3 ( 0 : 0 ) 61" ( pok. kop ) Vágner Lukáš, 66" Grmela Miroslav, 89" Grmela Miroslav
Kořenec - Kunštát "B" 3 : 1 ( 1 : 1 ) 37" Vondál Pavel, 46"( pok. kop ) Novotný David, 48" Jelínek Martin - 23" Zámek Aleš
Bořitov - Olešnice 2 : 2 ( 0 : 0 ) 65" Fojt Lukáš, 67" Beránek Ivan - 55" Kubíček Michal, 62" Horák Michal
Letovice - Doubravice 1 : 1 ( 0 : 1 ) 80" Stöhr Petr - 45" Pijáček Rostislav
TJ DOUBRAVICE - TJ SLOUP 1 : 3 ( 0 : 0 )
09.10.2016 18:35
Sestava: POLÁK - KLIMEŠ, KONEČNÝ, ŠINDELKA, KUČERA, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠMERDA, NAVRÁTIL, CRHÁK, PETRŽEL
Střídání: 54" PIVODA za NAVRÁTILA
Branky: 5" CRHÁK PETR
73" LESOVSKÝ LUKÁŠ
82" ŠMERDA MARTIN
Branky TJ Doubravice: 86" Schuch Adam
Hájek Michal, Daněk Jan (K) - Svoboda Dixie (K)
Aujeský Michal - TJ Doubravice
Rozhodčí: JALOVÝ Josef - ROUČKA Jiří, RŮŽIČKA Aleš
Diváků: 47
Ostatní výsledky: 10. kolo
Olešnice - Boskovice "B" 5 : 0 ( 2 : 0 ) 18" Tenora Tomáš, 27" Tenora Tomáš, 57" Tenora Tomáš, 60" ( vlastní ) Bayer Patrik, 64" Hořínek Vít
Ráječko - Kořenec 3 : 0 ( 0 : 0 ) 50" ( pok. kop ) Sehnal Jan, 55" Horák Michal, 75" Štafa Tomáš
Kunštát "B" - Lipůvka 2 : 1 ( 1 : 1 ) 45" Skoček Michal, 72" Bednář Zdeněk - 22" Pospíšil Ondřej
Vysočany - Adamov 6 : 2 ( 2 : 0 ) 30" Kala Jiří, 44" Pernica Pavel, 51" Hejč Jiří, 63" Hejč Tomáš, 73" Torda Jan, 85" ( pok. kop ) Panáček Petr - 55" Jabůrek Zdeněk, 68" Krátký Lukáš
Šošůvka - Letovice 2 : 3 ( 1 : 1 ) 25" Sehnal Luděk, 90" Maňoušek Jiří - 35" Kaderka Michal, 46" Stehlík Karel, 62" Bednář Luboš
Olomučany - Bořitov 0 : 4 ( 0 : 1 ) 20" Majer Lukáš, 53" Fojt Lukáš, 66" Modrák Karel, 81" Fojt Lukáš