SEZÓNA 2020/2021
Novinky
TJ SLOUP - ŠOŠŮVKA 4 : 1 ( 2 : 0 )
13.05.2017 18:53
Sestava: POLÁK - MUSIL, NAVRÁTIL, SYCHRA, SVOBODA ( K ), KONEČNÝ, LESOVSKÝ, ŽILKA, CRHÁK, KLIMEŠ, ŠINDELKA
Střídání: 88" PIVODA za POLÁKA
Branky: 2" ŠINDELKA PETR
45" CRHÁK PETR
58" CRHÁK PETR
86" ŽILKA PETR
Branky Šošůvka: 76" ( pok. kop ) Krátký Marek
Žilka Petr - Musil Zbyněk (K), Mikulášek Michal, Sehnal Luděk, Petlach Radek
Wágner Tomáš - Šošůvka
Rozhodčí: ROUČKA Jiří - MAŇOUŠEK Radim, JALOVÝ Josef
Diváků: 110
Ostatní výsledky: 21. kolo
Vysočany - Kunštát "B" 3 : 2 ( 2 : 0 ) 18" Panáček Petr, 45" Torda Jan, 51" Bezděk Luboš - 62" Procházka Jan, 84" Komárek Jaromír
Kořenec - Olomučany 1 : 4 ( 1 : 1 ) 5" Sedlák Jakub - 28" Dědeček Aleš, 53" Michalík Dominik, 63" ( pok. kop ) Pokoj Jiří, 82" Soldán Stanislav
Boskovice "B" - Doubravice 4 : 0 ( 1 : 0 ) 23", 69", 73", 76" Odehnal Martin
Bořitov - Letovice 2 : 1 ( 1 : 0 ) 20" Bárta Vlastimil, 51" Fojt Lukáš - 55" Stöhr Petr
Lipůvka - Olešnice 5 : 3 ( 2 : 1 ) 1" Macko Michal, 31" Macko Michal, 55" Bohatec Robin, 60" Bohatec Robin, 91" Macko Michal - 14" Kuda Ondřej, 50" ( vlastní ) Skoumal Lukáš, 90" Kuda Ondřej
Adamov - Ráječko "B" 2 : 1 ( 0 : 0 ) 71" Hrazdíra Marek, 75" Hrazdíra Marek - 88" Slavíček Tomáš
TJ SLOUP - BOŘITOV 1 : 4 ( 1 : 1 )
07.05.2017 19:09
Sestava: POLÁK - MUSIL, SOTULÁŘ, SVOBODA ( K ), LESOVSKÝ, ŠMERDA, ŽILKA, CRHÁK, KLIMEŠ, ŠINDELKA, PETRŽEL
Střídání: 39" KUČERA za ŠMERDY
46" SYCHRA za SOTULÁŘE
Branky: 10" CRHÁK PETR
Branky Bořitov: 7" Bárta Vlastimil, 34" Fojt Lukáš, 51" Bárta Vlastimil, 90" Petrák Pavel
Modrák Karel, Majer Lukáš - Bořitov
Rozhodčí: JALOVÝ Josef - BRACH Jaroslav, STLOUKAL Jaroslav
Diváků: 55
Ostatní výsledky: 20. kolo
Šošůvka - Kunštát "B" 3 : 2 ( 2 : 0 ) 15" Dvořáček Roman, 40" Dvořáček Roman, 87" Sehnal Luděk - 51" Zámek Aleš, 64" Procházka Jan
Ráječko "B" - Vysočany 1 : 1 ( 1 : 1 ) 7" Slavíček Tomáš - 10" Vágner Lukáš
Adamov - Olešnice 0 : 0
Olomučany - Lipůvka 2 : 1 ( 1 : 0 ) 4" Šafařík Radim, 91" Klíma Petr - 68" Pospíšil Ondřej
Doubravice - Kořenec 3 : 0 ( 1 : 0 ) 15" ( vlastní ) Jelínek Martin, 57" Daněk Jan, 84" Schuch Ondřej
Letovice - Boskovice "B" 4 : 0 ( 3 : 0 ) 20" Stehlík Karel, 28" ( pok. kop ) Stehlík Karel, 39" Stria Petr, 71" Stria Petr
FC BOSKOVICE "B" - TJ SLOUP 3 : 1 ( 1 : 1 )
30.04.2017 18:58
Sestava: POLÁK - MUSIL, SOTULÁŘ, SVOBODA ( K ), KONEČNÝ, LESOVSKÝ, ŠMERDA, ŽILKA, KLIMEŠ, PIVODA, PETRŽEL
Střídání: 60" SYCHRA za PIVODY
Branky: 42" PETRŽEL ALEŠ
Branky FK Boskovice "B": 30" Kubín Michal, 54" Odehnal Martin, 75" Hlaváček Roman
Grenar David - Petržel Aleš
Rozhodčí: NEKVINDA David - SAŇÁK Jan, POKORNÝ Josef
Diváků: 50
Ostatní výsledky: 19. kolo
Bořitov - Šošůvka 0 : 4 ( 0 : 2 ) 36" Doležel Petr, 37" Krátký Marek, 60" Sehnal Luděk, 67" Krátký Marek
Kunštát "B" - Ráječko "B" 4 : 3 ( 1 : 1 ) 24" Zámek Aleš, 58" Boček Vítězslav, 65" Šmerda Vlastimil, 85" Vichta Robert - 30" Štafa Tomáš, 80" Štafa Tomáš, 90" Procházka Robin
Kořenec - Letovice 1 : 3 ( 0 : 2 ) 55" Dvořák Ladislav - 37" Stöhr Petr, 39" Stehlík Karel, 85" Bezděk Vít
Lipůvka - Doubravice 1 : 2 ( 1 : 0 ) 43" Mánek Radek - 52" Daněk Jan, 71" Svoboda Adam
Adamov - Olomučany 3 : 1 ( 1 : 1 ) 30" Souček Jiří, 65" Hrazdíra Marek, 78" Knee Radek - 40" Dědeček Aleš
Vysočany - Olešnice 4 : 3 ( 3 : 2 ) 2" Panáček Petr, 39" Hejč Tomáš, 44" Panáček Petr, 81" Torda Jan - 8" Kubíček Michal, 18" Kuda Ondřej, 83" Daniel Marek
TJ SLOUP - KOŘENEC 2 : 0 ( 0 : 0 )
23.04.2017 17:56
Sestava: POLÁK - NAVRÁTIL, SVOBODA ( K ), KONEČNÝ, ŠMERDA, ŽILKA, CRHÁK, ZOUHAR, ŠINDELKA, PETRŽEL, TREFIL
Střídání: 63" LESOVSKÝ za ŠINDELKY
87" PIVODA za PETRŽELA
Branky: 62" NAVRÁTIL FILIP
85" TREFIL ZDENĚK
Crhák Petr, Navrátil Filip, Konečný Ivo - Popelář Luboš
Šmída Petr - Kořenec
Rozhodčí: ŠVANCARA Vladimír - BRACH Jaroslav, HLAVÁČEK Roman
Diváků: 100
Ostatní výsledky: 18. kolo
Bořitov - Boskovice "B" 0 : 0
Šošůvka - Ráječko "B" 7 : 1 ( 4 : 0 ) 17" Krátký Marek, 23" Sehnal Luděk, 26" Sehnal Luděk, 39" Sehnal Luděk, 83" Kuchař Jan, 86" Fabiánek Jan, 90" Sehnal Luděk - 78" Slavíček Tomáš
Olešnice - Kunštát "B" 6 : 1 ( 2 : 1 ) 3" Horák Michal, 43" Boček Rostislav, 47" ( pok. kop ) Kubíček Michal, 59" Kubíček Michal, 61" Boček Rostislav, 80" Vrzal Miloš - 13" Zámek Aleš
Olomučany - Vysočany 1 : 1 ( 0 : 1 ) 15" Pernica Pavel - 69" Nečas Roman
Doubravice - Adamov 1 : 0 ( 0 : 0 ) 71" Sáňka Josef
Letovice - Lipůvka 4 : 0 ( 3 : 0 ) 9" Stria Petr, 33" Kaderka Michal, 43" Kaderka Michal, 86" Fidler Jakub
ASK LIPŮVKA - TJ SLOUP 0 : 2 ( 0 : 1 )
16.04.2017 15:56
Sestava: POLÁK - MUSIL, NAVRÁTIL, SVOBODA ( K ), KONEČNÝ, LESOVSKÝ, ŠMERDA, ŽILKA, CRHÁK, KUČERA, PETRŽEL
Střídání: 46" KOVÁŘ za MUSILA
Branky: 12" PETRŽEL ALEŠ
90" NAVRÁTIL FILIP
Mánek Radek - ASK Lipůvka
Macko Michal - ASK Lipůvka
Rozhodčí: ZUKAL Ladislav - MAŇOUŠEK Radim, FLEK Jaroslav
Diváků: 35
VIDEA ZE ZÁPASU - AUTOR ALEŠ KADLEC
Ostatní výsledky: 17. kolo
Adamov - Letovice 2 : 1 ( 1 : 0 ) 28" Knee Radek, 80" Hrazdíra Marek - 83" Kaderka Michal
Kunštát "B" - Olomučany 2 : 1 ( 0 : 1 ) 46" Krása Petr, 67" Bednář Rostislav - 35" Michalík Dominik
Ráječko "B" - Olešnice 1 : 0 ( 0 : 0 ) 46" Sehnal Martin
Boskovice "B" - Šošůvka 3 : 3 ( 2 : 1 ) 1" Novák Jan, 26" Kamenický Patrik, 73" Grenar David - 31" Sehnal Luděk, 65" Krátký Marek, 66" Sehnal Luděk
Vysočany - Doubravice 3 : 3 ( 1 : 2 ) 9" Vágner Lukáš, 65" Hejč Tomáš, 70" Torda Jan - 13" Dvořák Milan, 31" Hubený Zbyněk, 75" Pijáček Rostislav
Kořenec - Bořitov 0 : 1 ( 0 : 1 ) 31" Bárta Vlastimil