85" ŽILKA PETR

89" ŠKVARENINA PETR

Rozhodčí: PROKOP David  - ŠEBELA Václav, STLOUKAL Jaroslav

Diváci: 150

Byl to zápas předkola OP Českého poháru. Oba týmy to braly jako přípravu na zahájení podzimní sezóny. Z našeho týmu odešel NAVRÁTIL do Rájce, ŠMERDA zanechal aktivní činnost, KUČERA je zraněný a PETRŽEL je zaneprázdněný příjemnějšími starostmi ( svatba ). Zkoušeli jsme 3 nové hráče a všichni by mohli být přínosem. Marek OPLETAL je z Voděrad. Matěj LINDOVSKÝ studuje v Brně a hrával I. B na Opavsku a Petr HLOUŠEK dosud nikde závodně nehrál. Domácím chybělo několik hráčů a tak výhra, která byla zasloužená nelze v žádném případě přecenit. O body se bude hrát určitě jinak a už za týden 6. 8., kdy se v rámci I. kola poháru představí Rudice ( sestoupila z I. B ) ve Sloupě, se pozná jak na tom opravdu herně jsme.

Ve 4. minutě měli domácí po uličce šanci ke skórování, ale vše jsme vyřešili na poslední chvíli. V 5. minutě dlouhý pas stopera TREFILA našel kapitáa SVOBODY, ale jeho dobrý volej jde nad. V 8. minutě centruje zprava HLOUŠEK a CRHÁK hlavičkuje do sítě k PT - 1 : 0. V  10. minutě prošel střílený domácí centr podél brány až do autu. Ve 12. minutě měl po kiksu domácí obrany gól na noze ŽILKA, ale trestuhodně ji zahodil. O minutu později prošel ŽILKA přes 3 hráče, po jeho centru si CRHÁK pohrál s obránci a chladokrevně zvyšuje a 2 : 0. Po rozehrávce ze středového kruhu zasahuje na brankové čáře za už překonaného POLÁKA TREFIL. V 16. a 20. minutě si domácí brankář poradil se střelami stopéra OPLETALA a ŽILKY. Ve 21. minutě chytá Radim domácím tutovku. Ve 22. minutě má šanci SVOBODA, z dobré pozice místo obhozu gólmana placírkou, střílí sice prudce, ale pánu bohu do oken. Ve 24. minutě si ŠINDELKA při sóle příliš předkopl míč. Ve 28. minutě jde domácí střelecký pokus hodně vedle naší brány. Ve 32. minutě po ŽILKOVĚ centru zahráváme rok a po jeho zahrání má gól na hlavě CRHÁK, ale gólman byl na místě. Ve 36. minutě po CRHÁKOVĚ uličce obhazuje vybíhajícího brankáře ŠINDELKA, ale míč těsně míjí LT. Ve 38. minutě byla branka, jako už po několikáté, malá pro SVOBODY, jeho šance končí ránou mimo 3 tyče. Ve 39. minutě obešel ŽILKA i gólmana, ale ránu z úhlu vykopává domácí bek z brankové čáry do bezpečí. Ve 42. minutě se domácí dostali do šance, bohužel pro ně se pískal ofsaid.

II. půle začala oboustranně útočně, domácí byli v úvodu útočnější. Ve 49. minutě zahrávali roh, Radim boxuje, dorážka končí nad břevnem. V 52. minutě po dobré kombinaci trefují domácí naši PT, od ní se balon odrazil do Radimovi náruče. Hra se vyrovnala, v 54. minutě končí ŽILKŮV průpnik rohem, ale bez využití. V 60. minutě po evidentním ofsaidu domácích se nenechal překvapit POLÁK a pádem pod nohy zlikvidoval jim tutovku. V 62. minutě si Radim smlsnul z dalekonosným pokusem domácích. V 70. minutě končí průnik LESOVSKÉHO zleva rohem. V 71. minutě centruje SVOBODA, přetažený míč vrací před bránu hlavou CRHÁK a KLIMEŠ zvyšuje střelou k LT na 3 : 0. V 74. minutě jde falšovaná střela domácích jen těsně vedle LT.  V 78. minutě našel LESOVSKÝ CRHÁKA, ten uvolnil SVOBODY, který ač v gólové pozici ještě hledal KLIMEŠE, ale překombinovaná akce končí na domácích kopačkách. V 79. minutě zkouší CRHÁK pozornost domácího brankáře, ale ten jeho ránu z vápna likviduje. V 81. minutě po nejhezčí akci v  utkání, kdy míč putoval od MUSILA k ŠINDELKOVI, který přihrál do běhu CRHÁKOVI a jeho zpětnou přihrávku poslal nekompromisně za záda brankáře SVOBODA - 4 : 0. V 83. minutě je při náběhu faulován ŽILKA a sám z penalty zvyšuje už na 5 : 0. Bylo to v duchu, gólman k jedné tyči, pravé, míč k opačné. V 85. minutě likviduje náběh LESOVSKÉHO brankář, při dorážce je faulován CRHÁK, ale trestný kop KONEČNÉHO jde vedle. V 87. minutě našel ŠINDELKA ŠKVARENINY a ten po 2 minutovém pobytu na hřišti vymetl z velkého vápna levou šibenici - 6 : 0.

OP DOROST - starší

13.07.2017 17:28

V sezóně 2017/2018 OP dorostu bude usilovat o body společný tým SLOUP/LIPOVEC. V Menu je tento tým dorostenců zařazen. Rozpisy jsou pouze informativní. Budu aktualizovat. Přejeme jim, aby napodobili společný tým starších žáků SLOUP/RÁJEČKO, kteří se stali v sezóně 2016/2017 přeborníky okresu.

STATISTIKY SEZÓNY 2016/2017

30.06.2017 08:19

MUŽI

14 účastníků - 5. místo - 26 zápasů - 39 bodů ( 11 V - 6 R - 9 P ) - 52 : 51

Podzim: 14 zápasů - 24 bodů ( 7 V - 3 R - 4 P ) - skóre: 32 : 26 - 4. místo - podíl 1, 23

Jaro: 12 zápasů - 15 bodů ( 4 V - 3 R - 5 P ) 20 : 25 - podíl 0, 8

Na jeden vstřelený gól jsme 0, 98 gólu dostali.

Doma: 13 zápasů - 25 bodů ( 7 V - 4 R - 2 P ) - 29 : 18 - podíl 1, 61 - body 64, 1 %

Venku: 13 zápasů - 14 bodů ( 4 V - 2 R - 7 P ) - 23 : 33 - podíl 0, 69 - body 35, 9 %

1. místo - 12 účastníků - 22 zápasů - 61 bodů ( 20 V - 1 R - 1 P ) 115 : 21

Podzim: 11 zápasů - 30 bodů ( 10 V - 0 R - 1 P ) 65 : 12 - podíl 5, 41 = 90, 9 % bodů

Jaro: 11 zápasů - 31 bodů ( 10 V - 1 R - 0 P ) 50 : 12 - podíl 5, 55 - 93, 9 % bodů

Na 1 vstřelený 0, 18 góly obdržené

Body: 100 % = 66 bodů - zisk 61 bodů = 92, 4 %

Doma: 11 zápasů - 30 bodů ( ( 10 V - 0 R 1 P ) 59 : 10 - podíl 5, 9 - body 90, 9 %

Venku: 11 zápasů - 31 bodů ( 10 V - 1 R - 0 P ) 56 : 11 - podíl 5, 09 - body 93, 9 %

3 Patrik Palacký

NA ZÁVĚR PODĚKOVÁNÍ VŠEM, KTEŘÍ ODDÍL PODPOROVALI SPONZORSKY, TRENÉRŮM, RODIČŮM ŽÁKŮ, TĚM, KTEŘÍ ZAJIŠŤOVALI HLADKÝ CHOD ODDÍLŮ. BEZ JEJICH POMOCI BYCHOM NEMOHLI VŮBEC FUNGOVAT.

RÁJEČKO "B" - TJ SLOUP 3 : 1 ( 2 : 1 )

18.06.2017 18:46

Sestava: POLÁK -  MUSIL, SYCHRA, SVOBODA ( K ), KONEČNÝ, LESOVSKÝ, ŠMERDA, ŽILKA, CRHÁK, KLIMEŠ, PETRŽEL

Ostatní výsledky: 26. kolo

Vysočany - Boskovice "B"  4 : 4 ( 4 : 2 ) 9" Vágner Lukáš, 35" Torda Jan, 40" Hejč Tomáš,  45" Škvarenina Libor 2" Kubín Michal, 23" Odehnal Martin, 54" ( pok. kop ) Oldřich Zdeněk, 78" ( pok. kop ) Oldřich Zdeněk

Olešnice - Letovice 4 : 3 (2 : 2 ) 15" Vrzal Miloš, 46" Kubíček Michal, 47" Kalas Bronislav, 69" Vrzal Miloš 17" Dvořák Martin, 18" Širůček Vojtěch, 80" Bednář Luboš

Olomučany - Doubravice 1 : 3 ( 0 : 0 ) 63" Štěpánek Zbyněk  -  60" Daněk Jan, 77" Hubený Zbyněk, 90" Daněk Jan

Adamov - Kořenec  3 : 2 ( 0 : 0 ) 57" Knee Radek, 62" Dáňa Lubomír, 64" Knee Radek  -  72" Rosenberg Dominik, 89" Dvořák Ladislav

Kunštát "B" - Bořitov  4 : 1 ( 2 : 0 ) 7" Šváb Pavel, 40" Šváb Pavel, 72" ( pok. kop )Horák Ondřej, 81" Adámek Tomáš  90" Fojt Lukáš

Šošůvka - Lipůvka 5 : 1 ( 1 : 1 ) 20" Krátký Marek, 48" Knödl Michal, 58" Kuchař Jan, 74"  Mikulášek Michal, 83" Kuchař Jan 8" Sedláček Radek

STARŠÍ ŽÁCI - PŘEBORNÍK OKRESU 2016/2017

13.06.2017 08:04

V přestávce poločasu v zápase s Olešnicí převzali ocenění starší žáci  jako společný tým SLOUP/RÁJEČKO za vítězství v okresním přeboru na rok 2016/2017 od představitelů TJ Sloup a starosty městyse. Velká gratulace patří všem, kteří se na úspěchu podíleli.