Sestava: POLÁK -  MUSIL, OPLETAL, SVOBODA, LESOVSKÝ, KONEČNÝ, ŽILKA ©, CRHÁK, KLIMEŠ, ŠINDELKA, PETRŽEL

Střídání:  58" ČEJKA za LESOVSKÉHO

Branky:  7" OPLETAL MAREK

10" ( pok. kop ) ŠINDELKA PETR

Branky Boskovice B: 20" Hlaváček Roman, 68" Odehnal Martin, 90" ( vlastní ) Musil Alexandr

Rozhodčí: MAŇOUŠEK Radim  -  BARÁK Hynek, ROUČKA Jiří

Diváků:  50

Ostatní výsledky: 4. kolo

Letovice - Adamov  3 : 2 ( 1 : 0 ) 43" Bezděk Vít, 57"  Stehlík Karel, 62"  Řeháček Jaroslav  76" Vach Tomáš, 87" Vach Tomáš

Doubravice - Šošůvka 1 : 4 ( 0 : 2 ) 50" Schuch Adam  2" Krátký Marek, 7" Maňoušek Jiří, 53" Knödl Michal, 88"  Krátký Marek

Lipůvka - Olešnice  3 : 4 ( 3 : 2 ) 3" Kovář Jiří, 14" Pospíšil Ondřej, 40"  Srba Martin 15" Kubíček Michal, 34" Kubíček Michal, 47" Vrzal Miloš, 85" ( pok. kop ) Kubíček Michal

Skalice A - Černá Hora 2 : 3 ( 1 : 1 ) 23" Bílek Tomáš , 47" Vlach Jaroslav 14" ( pok. kop ) Machorek Jakub, 55" ( pok. kop ) Machorek Jakub, 63" Koupý Daniel

Olomučany - Bořitov 2 : 0 ( 0 : 0 ) 61" Štěpánek Josef, 70" ( pok. kop ) Rek Andrej

Rudice - Ráječko B 0 : 2 ( 0 : 2 ) 24" Štafa Tomáš, 30" Sehnal Vít

BOŘITOV - SLOUP 2 : 0 ( 0 : 0 )

20.08.2017 18:54

Sestava: POLÁK -  MUSIL, OPLETAL, SYCHRA, SVOBODA, LESOVSKÝ, ŽILKA ©, CRHÁK, KLIMEŠ, ŠINDELKA, PETRŽEL

Střídání:  76" HLOUŠEK za ŠINDELKY

Branky Bořitov: 78" Vorlický Jiří, 85" Vorlický Jiří

Svoboda Dixie  - Sloup

Rozhodčí: VAFKA Jan CÁPAL Roman, BUREŠ Martin

Diváků:  87

Ostatní výsledky: 3. kolo

Ráječko B - Doubravice  3 : 1 ( 2 : 1 ) 6" Sehnal Vít, 35"  Sehnal Jan, 56" Sehnal  Martin 5" Schuch Ondřej

Olešnice - Letovice  3 : 2 ( 2 : 0 ) 37" Plíhal Martin, 43" Kotas Tomáš, 80" ( pok. kop ) Kubíček Michal 53" Bezděk Vít, 70" Chmelíček David

Šošůvka - Skalice A  6 : 5 ( 2 : 1 ) 33" Krátký Marek, 39" Krátký Marek, 46" Bezděk Luboš, 62" Bezděk Luboš, 68"  Krátký Marek,  73" ( pok. kop ) Krátký Marek  37" Konečný František, 60" Zoubek Petr, 65" Tenora Jakub, 74" Vlach Jaroslav, 76" Zoubek Petr,

Lipůvka - Boskovice B  5 : 2 ( 2 : 2 ) 6" Srba Martin, 8" Srba Martin, 64" Srba Martin, 82" Pospíšil Ondřej, 83"  Štarha Michal  20" Horák Jakub, 23" David Leoš

Černá Hora - Olomučany  7 : 3 ( 3 : 1 ) 11" Honsnejman Petr, 20" Traxl Zdeněk, 25" Absatz Pavel, 61" Traxl Zdeněk, 67" Honsnejman Petr, 78" Menoušek Lukáš, 82" Traxl Zdeněk  - 33" Navrkal Ondřej, 55" Navrkal Ondřej, 56" Beránek Ivan

Adamov - Rudice 1 : 1 ( 1 : 0 ) 3" Knee Radek  -  49" Hořava Jiří

SLOUP - ČERNÁ HORA 3 : 6 ( 3 : 5 )

13.08.2017 19:17

Sestava: POLÁK -  MUSIL, OPLETAL, SYCHRA, SVOBODA, LESOVSKÝ, ŽILKA ©, CRHÁK, KLIMEŠ, TREFIL, PETRŽEL

Střídání:  57" KONEČNÝ za TREFILA

82" ŠINDELKA za SYCHRY

Branky:  4" ŽILKA PETR

7" LESOVSKÝ LUKÁŠ

28" ŽILKA PETR

Branky Černá Hora: 5" Čech Libor, 12" Čech Libor, 19" Jonáš Pavel, 32" Honsnejman Petr, 36" Čech Libor, 47" Honsnejman Petr

Opletal Marek - Sloup

Rozhodčí: HLUBINKA Jakub  -  ONDRÁČEK Libor, ŠEBELA Václav

Diváků:  120

Ostatní výsledky: 2. kolo

Skalice A - Ráječko B  5 : 1 ( 2 : 1 )  22" Zoubek Petr, 40" Haluza Tomáš, 46" Fadrný Martin, 88" Tenora Jakub, 89" Neděla Martin  -  12" Sehnal Vít

Olomučany - Šošůvka 1 : 1 ( 0 : 1 ) 82" ( pok. kop ) Nečas Roman  4"  Maňoušek Jiří

Olešnice - Rudice 0 : 5 ( 0 : 1 ) 1" Urbánek Petr, 51"  Zouhar Tomáš, 77" ( pok. kop ) Šustr Marek, 80"  Sehnal Lukáš, 88" Sehnal Lukáš

Boskovice B - Bořitov  4 : 0 ( 3 : 0 ) 3" Odehnal Martin, 4"  Stara Jan, 41" Grenar David, 85" Odehnal Martin

Doubravice - Adamov 3 : 1 ( 1 : 0 ) 25" Orel Jiří, 73" Daněk Martin, 83"  Hájek Michal  51" Matuška Jan

Letovice - Lipůvka 4 : 1 ( 2 : 0 ) 16" Kaderka Michal, 33" Fidler Jakub, 52"  Kaderka Michal, 66" Stehlík Karel 56" Pospíšil Ondřej

1. KOLO OKRESNÍHO POHÁRU FAČR

06.08.2017 20:12

SLOUP - RUDICE 0 : 11 ( 0 : 6 )

Sestava: POLÁK - MUSIL, OPLETAL, SYCHRA, SVOBODA ( K ), HLOUŠEK, LESOVSKÝ, ŽILKA, CRHÁK, ŠINDELKA, TREFIL

Střídání: 60" KLIMEŠ za TREFILA

Branky: 8" Urbánek Petr, 12" ( vlastní ) Opletal Marek, 16" Šustr Marek, 38" Vymazal David, 40" Urbánek Petr, 42" Sehnal Lukáš, 49" Šustr Marek 53" Šustr Marek, 64" Vymazal David, 84" Vymazal David, 88" Sehnal Lukáš

Rozhodčí: BUREŠ Martin  - ŠEBELA Václav, STEJSKAL David

Diváci: 30

V zápase prvního kola jsme přivítali fotbalisty z Rudice, kteří sestoupili z I. B a v ročníku 2017/2018 budou našimi soupeři v OP. Potvrdili roli favorita a zaslouženě vysoko vyhráli. Utkání připomínalo hru kočky s myší nebo vraždění neviňátek. Byli lepší ve všech směrech, nutno ale přiznat, že jsme jim výhru značně ulehčili. Hráli jsme naivně, neobsazozavi jsme důsledně protihráče a u každého míče jsme byli o krok později a většině hráčů chyběla bojovnost. A protože za týden začíná boj o body, je potřeba na tuto fotbalou ostudu rychle zapomenout. A nebýt POLÁKA v bráně, prohráli bychom ještě o hodně víc.

No a jak běžely minuty zápasu. Už v 17. minutě to bylo 0 : 3, když 2 góly padly ze sóla při fatálních chybách při rozehrávce obránců ( MUSIL ), ve středu hřiště ten na 0 : 2 byl vlastní, sražený centr se do naší sítě odrazil od levé tyče. Na 0 : 3 soupeř skóroval po vyšachování obrany dorážkou do prázdné brány. V 16. minutě sice mohl korigovat hlavou SVOBODA, ale z malého vápna netrefil bránu po centru LESOVSKÉHO. Nestačíme rychlostí, každý nákop za obranu zavání gólem. Ve 25. minutě likviduje hostům šanci při přečíslení, stejně tak jako o minutu později další tutovka - to je vizitka našeho gólmana. Ve 27. minutě je faulován ŽILKA, LESOVSKÝ střílí jen do zdi. Ve 31. minutě po dalším přečíslení hosté v šanci kazí naštěstí finální přihrávku. Ve 31. minutě našel SVOBODA na malém vápně CRHÁKA, ten místo sítě trefuje jen obránce. Ve 32. minutě to už je po chybě ŽILKY 4 : 0, Radima si vychutnali 2 osamocení soupeři při sólovém náběhu. Ve 40. minutě prošel LESOVSKÉHO centr po faulu na SVOBODY podél celé brány. Hosté jsou i v závěru poločasu při chuti a po dalším ukázkovém ťukecu zvyšují nechytatelnou střelou do levé šibenice na 0 : 5. A to ještě nebylo konečné poločasové skóre, po bezchybné kombinaci za dohledu naší přihlížející obrany dávají ve 42. minutě gól na 0 : 6.

Ve 48. minutě padá do naší sítě další gól, ale naštěstí se píská ofsaid. Ve 49. minutě střílí z dálky ŽILKA, ale s prudkou ránou k LT si hostující brnkář poradil. Ve 49. minutě má po rohu LESOVSKÉHO gól na kopačkách CRHÁK, ale z pár kroků nevyzrál na brankáře. V 50. minutě si hostující hráč po našem podběhnutém autovém vhazování  všiml z brány vyběhnutého POLÁKA a ze 40 metrů ho dokázal ukázkově přelobovat a míč zapadl do PŠ - 0 : 7. V 52. minutě centruje MUSIL a ŽILKOVY nůžky z akrobatické pozice končí vysoko nad. V 53. minutě chybuje na vápně SYCHRA, vše řeší faulem OPLETAL a precizně provedený trestný kop přes zeď znamená další gól v síti bezmocného POLÁKA - 0 : 8. V 56. minutě sráží gólovou ránu Radim na LT, od ní končí míč v rohu. V 60. minutě předvedli hosté názorně, jak se dá zahodit i nezahoditelné. Z obrovské šance trefují jen pravou tyč opuštěné brány. V 65. minutě už se ale dorážkou téměř z brankové čáry opět mění skóre na 0 : 9. V 72. minutě zkouší pozornost gólmana z dálky náš nejpilnější střelec ŽILKA, ale ten se zaskočit nenechal. Hra se vyrovnala, hosté viditelně polevili, ovšem vytěžili jsme z optické převahy jen několik dalekonosných, vesměs nepřesných střeleckých pokusů. To hosté v 84. minutě znovu po vydařené kombinační akci skórují na dvouciferný rozdíl. Je to už 0 : 10 a tento gól rozpýlil pochybnosti o tom, zda ukazatel skóre umí do 10 a víc. To dokázal ještě o 3 minuty později, kdy se zastavil na hrozivých 0 : 11.

Zápas skončil hrozivým skórem, naši naprosto zklamali, dlouho nepamatuji takový rozdíl ve skóre při utkání týmů hrajících stejnou soutěž. Jasně se tak potvrdilo, že se budeme v této sezóně řadit do okruhu týmů hrajících o záchranu. Vedení týmu však věří, že tomu tak nebude a že hráči nechají na hřišti všechny síly.

Přípravné utkání dorostu SLOUP/LIPOVEC

04.08.2017 20:25

SLOVAN BRNO - SLOUP/LIPOVEC  6 : 1

V silně kombinované sestavě po bojovném výkonu prohrálo společné družstvo dorostenců SLOUP/LIPOVEC s týmem dorostu SLOVAN BRNO. Ostudu určitě neudělali, SLOVAN BRNO je účastníkem krajského přeboru. Hrálo se na hřišti v Ostrově u Macochy.