SEZÓNA 2020/2021
Novinky
1. KOLO OP - MUŽI
28.09.2017 18:21
ŠOŠŮVKA - SLOUP 5 : 3 ( 0 : 1 )
Sestava: POLÁK - OPLETAL, SYCHRA, SVOBODA, LESOVSKÝ, KONEČNÝ, ŽILKA ©, CRHÁK, KLIMEŠ, TREFIL, PETRŽEL
Střídání: 46" MUSIL za TREFILA
71" MORO za KLIMEŠE
83" LINDOVSKÝ za SYCHRY
Branky: 23" CRHÁK PETR
49" PETRŽEL ALEŠ
83" MORO JAN
Branky Šošůvka: 47" Krátký Marek, 55" Mikulášek Michal, 63" Knödl Michal, 80" Krátký Marek, 87" Bezděk Luboš
Svoboda Dixie, Opletal Marek - Sloup
Rozhodčí: NEJEZCHLEB Miroslav - STEJSKAL David, KROUTIL Milan
Diváků: 180
Ostatní výsledky: 1. kolo
Ráječko "B"- Olomučany 2 : 4 ( 2 : 1 ) 11" Kopecký Jaroslav, 27" Štafa Tomáš - 34" Beránek Ivan, 53" Šafařík Radim, 58" Beránek Ivan, 61" Beránek Ivan
Olešnice - Doubravice 2 : 0 ( 1 : 0 ) 25" Vrzal Miloš, 47" Pořízek Roman
Adamov - Skalice "A" 6 : 1 ( 4 : 0 ) 5" Karaffa František, 16" Indráček Tomáš, 22" Vach Tomáš, 30" Vach Tomáš, 52" Vach Tomáš, 70" Knee Radek - 65" ( pok. kop ) Vlach Jaroslav
Černá Hora - Bořitov 3 : 0 ( 2 : 0 ) 15" Traxl Zdeněk, 42" Traxl Zdeněk, 78" Traxl Zdeněk
Letovice - Boskovice "B" 4 : 1 ( 4 : 1 ) 7" Stehlík Karel, 9" Stehlík Karel, 15" Jurka Lukáš, 24" Kaderka Michal - 18" Horák Jakub
Lipůvka - Rudice 0 : 2 ( 0 : 0 ) 72" Vymazal David, 85" Henek Aleš
10. KOLO OP - DOROST STARŠÍ
28.09.2017 15:09
DRNOVICE - SLOUP/LIPOVEC 8 : 1 ( 7 : 1 )
Sestava: BEDÁŇ - KUČERA, ZOUHAR D., MIKOLÁŠ, ČECH, ČEJKA ©, VAŠÍČEK, VESELÝ, SKOUPÝ
Branky: 16" ČEJKA DUŠAN
Dvořáček Patrik - Mikoláš Petr, Čejka Dušan (K)
Branky Drnovice: 6" Žáček Lukáš, 13" Vlach Jan, 18" Baláč David, 27" Opluštil Adam, 31" Opluštil Adam, 34" Vlach Jan, 40" Beneš Filip, 71" Baláč David
Rozhodčí: BURGR Štěpán - MÜLLER Richard (N), SETNIČKA Jan (N)
Diváci: 20
Ostatní výsledky: 10. kolo
Jaroměřice - Jevíčko - 4. 11.
Kotvrdovice - Svitávka/Vísky - 4. 11.
4. KOLO OP - DOROST STARŠÍ
23.09.2017 18:08
JAROMĚŘICE - SLOUP/LIPOVEC 5 : 0 ( 3 : 0 )
Sestava: BEDÁŇ © - ČECH, ZOUHAR, MIKOLÁŠ, HUDEC R., HUDEC M., ČEJKA, MATUŠKA, KOUŘIL, CABAL, STEJSKAL,
Branky Jaroměřice: 19" Valenta Josef, 28" Valenta Josef, 39" Hejna Jan, 69" Valenta Josef, 75" Štefl Václav
Mikoláš Petr - SLOUP/LIPOVEC
Rozhodčí: KUNC František - POPELÁŘ Tomáš (N), VALÁŠEK David (N)
Diváci: 25
Ostatní výsledky: 4. kolo
Kotvrdovice - Jevíčko 6 : 0 ( 5 : 0 ) 3" Kocman Jiří, 4" Kocman Jiří, 20" Magda Michal. 33" Šebela Jan. 35" Sotolář Vojtěch, 45" Pernica Karel
Drnovice - Svitávka/Vísky 12 : 1 ( 5 : 1 ) 5" Ševeček Radek - 13" Baláč David, 26" Opluštil Jakub, 31" Opluštil Adam, 39" Beránek Štěpán, 42" Beránek Štěpán, 52" Vlach Jan, 66" Baláč David, 71" Beneš Filip, 73" Vlach Jan, 81"Beránek Štěpán, 86" Beránek Štěpán, 89" Opluštil Adam
8. KOLO OP - MUŽI
23.09.2017 18:06
RUDICE - SLOUP 4 : 1 ( 1 : 1 )
Sestava: POLÁK - MUSIL, OPLETAL, SYCHRA, SVOBODA, LESOVSKÝ, KONEČNÝ, ŽILKA ©, TREFIL, KLIMEŠ, MORO
Střídání: 54" BELTON za MORA
Branky: 16" MORO JAN
Branky Rudice: 11" Beneš Michal, 46" Šustr Marek, 50" Beneš Michal, 85" Henek Aleš
Korčák Jaroslav, Sehnal Lukáš - Klimeš Martin, Musil Alexandr
Rozhodčí: ŠEBELA Václav - MAŇOUŠEK Radim, ROUČKA Jiří
Diváků: 55
Ostatní výsledky: 8. kolo
Boskovice "B" - Skalice "A" 4 : 2 ( 2 : 1 ) 23" Odehnal Martin, 72" ( pok. kop ) Oldřich Zdeněk, 74" Odehnal Martin, 85" David Leoš - 25" Fadrný Martin, 89" Sekanina Radek
Adamov - Ráječko "B" 3 : 0 ( 1 : 0 ) 13" Knee Radek, 59" Vach Tomáš, 67" Hrazdíra Marek
Doubravice - Olomučany 2 : 2 ( 2 : 0 ) 24" ( pok. kop ) Hubený Zbyněk, 36" Schuch Adam - 54" Hrazdíra Marek, 74" Hrazdíra Marek
Letovice- Bořitov 1 : 3 ( 0 : 1 ) 88" Novotný Adam - 2" Vorlický Jiří st., 65" Fojt Lukáš, 71" Vorlický Jiří ml.
Lipůvka - Černá Hora 0 : 2 ( 0 : 2 ) 1" Honsnejman Petr, 45" Měcháček Ladislav
Olešnice - Šošůvka - 12. 11.
3. kolo OP - dorost starší
17.09.2017 20:53
SVITÁVKA/VÍSKY - SLOUP/LIPOVEC - nehráno pro špatný terén
náhradní termín - středa 4. 10. v 16:30 hodin
Další výsledky: 3. kolo
Kotvrdovice - Jaroměřice 4 : 2 ( 2 : 1 ) 11" Kocour Vojtěch, 25" Krátký Jan, 56" Kouřil Tomáš, 90" Dvořák Daniel - 14" Dračka Josef, 82" Valenta Josef
Jevíčko - Drnovice 0 : 16 ( 0 : 6 ) 3" Baláč David, 5" Vlach Jan, 6" Dvořáček Patrik, 23" Beránek Štěpán, 31" Baláč David, 40" Baláč David, 47" Dvořáček Patrik, 52" Baláč David, 60" Opluštil Jakub, 65" Opluštil Adam, 67" Žáček Lukáš, 75" Opluštil Adam 76" Opluštil Adam, 77" Opluštil Adam, 80" Dvořáček Patrik, 90" Okáč Jan