SLOUP - RUDICE  1 : 2 ( 1 : 1 )

Ve vyrovnaném utkání si vedoucí tým OP odvezl všechny body, po průběhu, kterému by spíš slušela dělba bodů. Na trávníku vůbec nebylo vidět, že hraje první s posledním. Je jen škoda, že nám zlepšený výkon v posledních dvou kolech přinesl zisk jen 1 bodu. Hreje se ovšem na góly a těch my dáváme hodně málo. A tak tentokrát nevyhrál lepší tým, ale šťastnější. Stále nás pronásledují zranění. Už delší dobu chybějí oba ZAVADILOVÉ ( Pavel koleno, Jakub nemoc ), při rozcvičování se obnovilo zranění FARNÍKOVI ( nehrál už 3 zápasy v řadě ). Navíc v průběhu hry odstoupili pro zranění BELTON a SVOBODA.

Začali jsme dobře. Hned ve 2. minutě si zpracoval SVOBODA na hranici malého vápna míč na prsou a z voleje jej poslal levačkou do sítě k levé tyči - 1 : 0. V 6. minutě jde rána hostů ze 20 metrů po dobré kombinaci těsně vedle pravé tyče. V 7. minutě obrana zastavuje průnik PERNICE na poslední chvíli. V 8. minutě střílí hosté až příliš vysoko. Další jejich rána končí vedle levé tyče. Ve 13. minutě nemá brankář problémy se slabou střelou ŠMERDY z trestného kopu po faulu ne PERNICE. V 18. minutě trefují hosté břevno, ovšem je máván ofsaid. V 15. minutě po faulu NĚMCE je po trestném kopu v permanenci POLÁK, boxuje míč do pole. V 19. minutě jde hlavička z dobré pozice na vzdálenější tyči po centru ŠMERDY jen o fous nad, autor CRHÁK. Ve 23. minutě končí naše pohledná kombinace jen rohem. O minutu později podržel hosty po ŠMERDOVĚ slalomu brankář, zázračný zákrok končí rohem. Ve 28. minutě po chybné rozehrávce KONEČNÉHO, střílí hosté nepřesně. Ve 29. minutě je faulován LESOVSKÝ, na trestný kop ŠMERDY si naběhl TREFIL a jeho hlavičku už všichni viděli v sítě, bohužel šla o fous vedle levé tyče. V 33. minutě končí v POLÁKOVĚ náručí střílený centr zleva. Ve 34. minutě jde další dalekonosný pokus hostů opět přílš vysoko. Ve 35. minutě byli hosté blízko vyrovnání, ale CRHÁK na poslední chvíli skluzem vypíchl míč hráči v sólu k Radimovi. Dočkali se až o minutu později, kdy náš gólman vyrazil nenápadnou střelu na pravou tyč, od ní se odrazil od hlavy našeho brankáře a zapadl za jeho záda do sítě - 1 : 1. Odpovídáme pohlednou akcí, k naší smůle je finální přihrávka PERNICE příliš dlouhá, končí po pádu pod nohy v rukách brankáře hostů. Ve 39. minutě fauluje 35 metrů od brány za žlutou TREFIL, rána jde vysoko. Ve 41. minutě po trestném kopu za faul na PERNICE je míč kořistí gólmana. V závěru poločasu po faulu LESOVSKÉHO hlavičkují hosté nad.

Do II. půle jde za zraněného BELTONA ŠINDELKA. Hned v úvodní minutě řešíme závar u nás za cenu rohu. Z protiútoku trefuje PERNICA jen posledního hráče hostů, stojícího před ním. Ve 49. minutě je pro změnu horko u brány hostů, střílí ŠINDELKA, po něm PERNICA, nic až k brankáři neprošlo. V 51. minutě posílá ŠMERDA do uličky SVOBODY, brankář vše řeší pádem pod nohy. Po srážce našeho hráče s vracejícím se obráncem zůstává soupeř na trávníku, po ošetření pokračuje ve hře. V 55. minutě končí hostující centr v rukách Radima. V 56. minutě fauluje TREFIL, rána ze 20 metrů z ideální pozice končí naštěstí na zdi. V 59. minutě našel ŠMERDA nabíhajícího PERNICE, jeho rána z dobré pozice je sražena na roh. V 60. minutě má po další asistenci ŠMERDY gól na noze " MASÁRO " , jeho náběh zprava končí v rukách ležícího brankáře. V 62. minutě si s přečíslenímn poradil náš nejlepší hráč SYCHRA. Velmi podobnou situaci zažehnala obrana soupeře o chvíli později, před ŠMERDOU za asistence PERNICE. V 68. minutě chybuje KONEČNÝ, faulovat už musí SYCHRA, hostující bomba z trestného kopu ( 30 m ) jde mimo levou tyč. V 70. minutě střídá KONEČNÉHO DINGA ( už hrál za dorost ). V 74. minutě při kličkách hostujícího ŠUSTRA podklouzli jeden po druhém, 2 naši hráči a rána z úhlu přes celou bránu se otřela o břevno a končí se štěstím, i když po hezké akci v síti u levé šibenice - 1 : 2. Kulhajícího SVOBODY střídá v 75. minutě MUSIL a CRHÁK se přesouvá na hrot, kde k naší smůle nedostal od spoluhráčů žádnou kloudnou přihrávku. V 85. minutě mu nedokázal do vyložené šance přihrát LESOVSKÝ, i když měl dost času. Hráme buď a nebo, v 88. minutě odvrací slibnou akci hostů na roh ŠINDELKA, nic z něho nebylo a pískal se konec.

Zústáváme i po zlepšených výkonech poslední, zřejmě tam i přezimujeme. Zbývají sice ještě 3 kola 2 x hrajeme venku, po sobě s Bořitovem a Drnovicemi a s těmi pak ještě jako předehrávku 1. jarního kola doma.