SLOUP - OLOMUČANY  0 : 1 ( 0 : 0 )

Ani v pátém utkání podzimní části OP jsme nedokázali naplno bodovat a i ve třetím domácím zápase jsme o gól prohráli, tentokrát tím nejtěsnějším rozdílem. O výsledku se rozhodlo až v 86. minutě po jediném nedorozumnění  v naší obranné hře a proti dorážce z malého vápna od úplně volného hráče byl i POLÁK úplně bezmocný. Zápasu by spíš slušela dělba bodů. Hra byla oboustranně nepřesná, s minimem šancí. Bohužel té jediné hosté využili a odvezli si 3 body. Stínem utkání byla zlomená noha v kotníku hostujícího hráče v poslední minutě po nezaviněné srážce před naší brankou. Zlepšila se naše obranná hra a tak naše největší slabina je hra útoku, jsme doslova bezzubí.

Hned v 1. minutě registrujeme střelecký hostující pokus. Ve 3. minutě zasahuje gólman před nabíhajícím SVOBODOU. Hra je oboustranně rozháraná, plná nepřesností, odehrává se většinou od vápna k vápnu. V 9. minutě náš první pokus v podání TREFILA. V 17. minutě po faulu na SVOBODY jsme nic nevytěžili. V 19. minutě střílí z voleje SVOBODA jen těsně vedle levé tyče. Ve 22. minutě fauluje CRHÁK, rána ze 30 metrů jde jen těsně nad. Ve 24. minutě máme výhodu trestného kopu my, ale bez efektu. Ve 26. minutě přetahují hosté trestný kop až do autu za bránu. Hosté mají v tomto čase víc ze hry, po rohu závar u nás, ale ubránili sme se. Ve 34. minutě po delší době nebezpečí z naší strany, ale centr je kořistí brankáře. Ve 35. minutě při přečíslení našel SVOBODA TREFILA, ale ten v rozhodujícím momentu zaváhal. Ve 36. minutě hosté padáčkem z půlky hřiště málem zaskočili vyběhnutého POLÁKA. Míč končí na břevně. Ve 38. minutě po našem trestném kopu vyšli hosté po závaru s čistým štítem. Ještě ve 42. minutě zahrává LESOVSKÝ trestný kop, ale SVOBODOVI se nepovedlo zakončení.

Do II. půle střídá MUSILA DINGA. Ve 48. minutě se dostal za obránce ŠINDELKA, ale z úhlu střílí těsně vedle LT. V 50. minutě se tomu samému nepovedla malá domů, z rohu ale nic nebylo. V 51. minutě si hosté bez problémů poradili s naším trestným kopem. V 53. minutě hlavičkuje z dobré pozice PERNICA mimo, centroval LESOVSKÝ. V 57. minutě po jedné z mála pohledných akcí končí hostující lob pod břevnem. V 60. minutě po dlouhém pasu prohrál DINGA souboj s obranou. V 61. minutě hosté zablokovali pokus PERNICE. V 66. minutě střílí hosté z dálky, ale dost nepřesně. V 62. minutě nahradil TREFILA BURGR. V 69. minutě po faulu na PERNICE končí naše akce ofsaidem. Moc toho k vidění na hřišti není, úroveň hry se nezvedla. V 75. minutě maří hostující obrana uličku PERNICE na DINGA. V 80. minutě střídá Pavla ZAVADILA KONEČNÝ. V 81. minutě si hosté poradili se závarem po akci SVOBODY. V 84. minutě si hosté poradili i s trestným kopem LESOVSKÉHO. V 86. minutě po průniku zprava a následném centru hosté střílí gól a rozhodují tak zápas - 0 : 1. Ještě v 90. minutě se musí POLÁK předvést při naší hře wa bank.