SLOUP - BOSKOVICE "B" 1 : 9 ( 0 : 2 )

Sedmá porážka v 9 zápasech, tentokrát po bezkrevném výkonu i když to po první půli na takovou " nakládačku " nevypadalo. Náš herní projev odpovídá našemu postavení v tabulce, poslednímu místu. Nemáme ve svém středu žádného hráče, který by na sebe vzal roli dirigenta na hřišti. Přičteme - li k tomu tradiční chyby v obranné hře a nedůsledné obsazování hráčů soupeře v naší šestnástce, není se co divit počtu gólů v naší síti. A má - li soupeř k dispozici ještě pár rychlonohých útočníků, není se vůbec divit tomu, kolik gólů dostáváme.

Měli jsme výhodu prvního rohu v 5. minutě, ale nic. V 6. minutě po úniku a centru zprava hlavičkuje volný hráč soupeře z malého vápna do naší sítě - 0 : 1. V 7. minutě našel FARNÍK BELTONA, ten střílí z voleje vysoko. Hosté jsou pohyblivější, lépe kombinují, zatím co my hrajeme jen na dlouhé nákopy a to nemá naději na úspěch. V 10. minutě chybná rozehrávka SVOBODY na polovině hřiště, z protiútoku se rána olízla o naše břevno. V 17. minutě řeší náběh hostů POLÁK pádem pod nohy soupeře. V 19. minutě namazal do běhu protihráči CRHÁK, zakončení orazítkovalo tyč bezmocného Radima. Klika. Z protiútoku má možnost ohrozit brankáře FARNÍK, ale jeho volej z dobré pozice končí až v kempu. Po 1/2 hodině hry neudržel Radim střílený centr zprava a dorážka končí v síti u levé tyče - 0 : 2. Ve 32. minutě jsme o sobě po dlouhé době dali vědět, bohužel pískal se ofsaid. Ve 37. minutě má Radim hodně starostí s centrem zapadajícím na zadní tyč, vyráží na roh. Ve 39. minutě po našem faulu jde hlavička u přední tyče jen těsně vedle. Za celý poločas jsme nevymysleli nic, čím bychom překvapili soupeře. Osamocený PERNICA na všechno nestačí.

Do II. půle střídají BURGR a BELTON, jdou za ně ŠINDELKA a KONEČNÝ. Tím přichází i řada změn, téměř na všech postech, které ale v řadě případů průběhu hry neprospěly. Ve 48. minutě je to po závaru již 0 : 3, skóruje opět volný hráč. V  50. minutě zasahuje Radim na zemi u levé tyče. V 51. minutě střílí nepřesně ŠINDELKA. V 52. minutě musí hostující brankář až 30 metrů z brány, ale zneškodnil náběh CRHÁKA. O chvíli později trefuje po uličce od CRHÁKA BENEŠ spojnici břevna a levé tyče. V 57. minutě zakončuje hostující útočník sólo lobem přes Radima a je to 0 : 4. V 59. minutě předvádí náš brankář robinzonádu k pravé tyči. V 62. minutě  střídá ŠMERDA FARNÍKA. Po faulu na PERNICE jde trestný kop KONEČNÉHO těsně vedle pravé tyče. V 64. minutě zahazuje tutovku CRHÁK, centroval KONEČNÝ. V 67. minutě střílí SVOBODA z dálky, ale hodně nepřesně. V 68. minutě vyráží do břevna LESOVSKÉHO ránu z velkého vápna brankář zákrokem z kategorie zázračných. To na opačné straně končí dalekonosný pokus hostů v levé šibenici - 0 : 5. V 71. minutě hosté překombinovali akci dva na nikoho a MUSIL odvrací míč z brankové čáry. O minutu na to, už ale hosté skórují z malého vápna - 0 : 6. V 75. minutě vyráží POLÁK tvrdou střelu zleva, aby ale za chvíl po ráně z hranice velkého vápna znovu kapituloval - 0 : 7. V 80. minutě je to po přihrávce pod sebe už 0 : 8. V 82. minutě je faulován PERNICA a z penalty snižuje na 1 : 8. V 85. minutě 3 hostující hráči v samostatném náběhu dávají výsledku konečnou podobu - 1 : 9.

Soupeři z konce tabulky na rozdíl od nás bodují a tak se rozdíl stále zvětšuje a musíme moc a moc zlepšit přístup k zápasům, chceme - li s postavením ještě něco udělat.