OLEŠNICE - SLOUP 0 : 0

Získali jsme první bod v r. 2018/2019. Překvapivě jsme byli lepším týmem, zdobyla nás především bojovnost a hlavně jsme se vyvarovali chyb v obraně, která se představila až na SYCHRY  v novém složení. Podařilo se získat Jakuba ZAVADILA z Lažánek na předstopera a z Lipůvky Richarda NĚMCE na levý okraj, který za nás už kdysi hrával. Na místo stopera se vrátil Petr CRHÁK a moc šancí domácím nedovolili. Hrálo se většinou ve středu hřiště s nepřesností na obou stranách. Moc šancí nebylo k vidění, góly mohly padnout až v závěrečných 5 - ti minutách. V 85. minutě měl tutovku n noze PERNICA ( návrat po 3 týdnech ) a v 90. minutě se předvedl POLÁK, zmařením samostatného náběhu a dokázal si poradit i s následnou dorážkou. Škoda zranění tvůrce hry FARNÍKA už v 11. minutě. Svůj debut mezi dospělými si odbyl dorostenec Dominik DINGA a přestože měl v nohách dopolední dorostenecký zápas, rozhodně nezklamal.

Ve 2. minutě po faulu SYCHRY jde hlavička těsně vedle PT. Hra je oboustranně nepřesná, postrádá kombinaci. Až v 7. minutě nám vychází konečně pohledná kombinace, ale LESOVSKÝ kazí finál. V 8. minutě řeší domácí nebezpečí jen za cenu rohu. V 11. minutě jde na hřiště BELTON za FARNÍKA. Ve 13. minutě kazí BELTON přihrávku na nabíhajícího SVOBODY. V 18. minutě je k vidění první rána zápasu, POLÁK si s ní na podmáčeném terénu na 2 x poradil. Ve 24. minutě chybuje SYCHRA, náběh na hranici velkého vápna hasí skluzem CRHÁK, píská se mu ovšem přísné hraní rukou a rána z ideální pozice olízla břevno naší brány. Ve 27. minutě zahrávají domácí 3 x roh, vždy po zásahu Radima, ale nic nebezpečného z nich nevzniklo. Ve 32. minutě střílí poprvé na domácí bránu SVOBODA, ale mizerně. Ve 34. minutě domácí nevyužili naši špatnou rozehrávku. Ve 37. minutě po naší vydařené kombinaci se píská BELTONOVI ofsaid. Ve 38. minutě řeší CRHÁK skluzem, po rohu nemá POLÁK problémy. Ve 43. minutě zaváhal se zakončením ŠINDELKA a jde se za stavu 0 : 0 do kabin.

Ve 47. minutě střílí slabě PERNICA po uličce od SVOBODY. Ve 48. minutě faulujeme, ve vzniklé skrumáži domácí faulují. V 50. minutě nemá Radim problémy s přísně odpískaným faulem. V 53. minutě chybují domácí, LESOVSKÉHO ránu likviduje brankář. V 60. minutě střídá LESOVSKÉHO DINGA. V 61. minutě se hraje po delším čase před Radimem, ten je po rohu faulován, nepíská se, ale další roh už je kořistí našeho gólmana. V 63. minutě střílí BURGR vysoko nad. V 70. minutě další naše střela, autor SVOBODA, hodně nepřesně. V 71. minutě zasahje na poslední chvíli CRHÁK, z rohu nic nebylo. V 75. minutě kopeme po pološanci PERNICE a zásahu brankáře roh, asistoval BELTON. V 76. minutě pro nás typická situace, náběh hostů, vše řeší POLÁK. V 78. minutě si po faulu na BELTONA a trestném kopu NĚMCE dali domácí málem hlavou vlastní gól, ale brankář fantasticky zasáhl. V rozmezí 81. - 85. minutou kope PERNICA 4 rohy, ale všechny špatně. V 86. minutě má tutovku na noze PERNICA, v 89. minutě ho střídá KONEČNÝ a v 90. minutě se 2 x předvedl Radim a tak zápas končí bezbrankovou remízou.