JEDOVNICE - SLOUP 3 : 2 ( 2 : 2 )

Po 6 - ti odehraných kolech máme na kontě 1 bod, při nelichotivé bilanci se krčíme na samém konci tabulky OP. Sice jsme 4 x prohráli jen rozdílem jednoho gólu, ale herní projev není vůbec dobrý. Zlepšila se sice obranná hra, záložní řada nedokáže podržet míč, hrajeme na nakopávané míče, ale útok je naší největší slabinou. Na hřišti se poprvé v sezóně objevili ŠMERDA se ZOUHAREM a určitě byli přínosem, bohužel to nestačilo. Výhra domácích byla zasloužená, ve II. půli dokázali zahodit během 5 - ti minut nejméně 5 tutovek, buď se minuli nebo je vychytal POLÁK. Nebýt Radima, bylo o výsledku rozhodnuto dávno a domácí se nemuseli v závěru bát o ztrátu bodů, když se při našem náporu zbytečně zatáhli před vlastní bránu a přežili i několik šancí, které jsme bohužel neproměnili.

Začali jsme nebojácně, ve 2. minutě je ošetřován po faulu PERNICA, ve 3. minutě kazíme finální přihrávku na nabíhajícího DINGY. V 7. minutě vyráží POLÁK na roh střelu osamoceného hráče. V 8. minutě jdou domácí do vedení 1 : 0, střílený centr zprava hlavičkují nechytatelně do sítě. Ve 12. minutě je srovnáno na 1 : 1, když PERNICA zachytil nepřesnou rozehrávku mezi obránci a ze 20 metrů přeloboval vyběhnutého brankáře. Ve 13. minutě zažehnali domácí rodící se závar v jejich vápně. V 15. minutě 2 domácí rohy za sebou, v 17. minutě SVOBODOVI, který neměl svůj den, odskočil v dobré pozici balon. Ve 22. minutě dává gól ŠMERDA, ale  pro diskutabilní ofsaid neplatí. Ve 27. minutě má po trestném kopu šanci stoper CRHÁK, gólman reflexivně vyráží míč do břevna. Po skluzu Kuby ZAVADILA kopou domácí roh, ale nic z toho. Hrá se častěji před Radimem, jednou jsme si pomohli malou domů, pak jde hlavička jen o fous vedle naší pravé tyče. Ve 37. minutě zasahuje POLÁK u levé tyče. Ve 39. minutě centruje po naší dobré kombinaci zleva SVOBODA a domácí sráží balón do vlastní sítě - 1 : 2. Ve 41. minutě po výkopu Radima končí akce PERNICE rohem, po něm dalším. Ve 43. minuztě po našem dalším rohu zaváhal po odkopu domácích s rozehrávkou SVOBODA a soupeř  využil k vyrovnání na 2 : 2.

Ve 48. minutě po naší ruce končí trestný kop na naší LT a dorážku odvrací z opuštěné brány Kuba ZAVADIL. V 53. minutě uvolnil ŠMERDA SVOBODY, ale ten v šanci zklamal, rána jako když ji vysuneš z koše. O chvíli později chybuje CRHÁK, tutovku domácích likviduje POLÁK. V době od 57. do 62. minuty zahodili domácí to co se dalo i nedalo zahodit. Buď netrefili mezi 3 tyče nebo je vychytal Radim. V 64. minutě hlavičkuje po trestném kopu trestuhodně volný hráč domácích z vyložené šance nad. V 68. minutě po náběhu domácích a kličce vyběhnutému POLÁKOVI už naštěstí soupeř nestihl míč na hrací ploše. V 70. minutě má po uvolnění od ŠMERDY gól na kopačce LESOVSKÝ, který zklamal při koncovce. V 72. minutě rozhodují domácí o osudu zápasu, centr z pravé strany posílá do sítě z malého vápna nabíhající hráč - 3 : 2. Začali jsme hrát na 3 obránce a zatlačili domácí před jejich branku. V 82. minutě  mohl po akci LESOVSKÉHO vyrovnat FARNÍK, jeho technická rána se otřela o pravou tyč. V 84. minutě jde na roh i POLÁK. V 88. minutě si dali domácí málem další vlastňák. Ještě v 90. minutě je po rohu závar u domácí svatyně, ale nic.