DRNOVICE - SLOUP 3 : 2 ( 0 : 2 )

V předposledním kole podzimní části, posledním podzimním, zbývá už jen poslední zápas, předehrávka 1. kola jarní části, jsme prohráli na hřišti nováčka OP, gólem po rohu, až ve druhé minutě nadstavení, přestože jsme po poločase 2 : 0 vedli. Hráli jsme proti běhavému týmu, s nejnižším věkovým průměrem v soutěži, pro který nebyl žádný míč ztracený a také v rychlosti naše hráče předčil. Je jen škoda, že nám v závěru docházely síly, my máme totiž tým s nejvyšším věkovým průměrem. V naší sestavě se objevili další 2 " veteráni ", čtyřicátníci NEČAS se ZOUHAREM a rozhodně se neztratili, Pavel se prosadil i střelecky, Libor musel bohužel před koncem střídat pro podezření zlomeniny žebra po srážce.

Už ve 2. minutě musel Radim na zem k pravé tyči po úniku z poloviny hřiště. Oplácíme rohem po spolupráci ŠMERDA - BENEŠ. V 6. minutě si domácí poradili s náběhem NEČASE, kontr řeší na půlce faulem ZOUHAR a vidí přísnou žlutou. Nehráme špatně, dobře kombinujeme, ale jen po vápno, bohužel bez zakončení. Ve 13. minutě náš první střelecký pokus, SVOBODA pálí hodně vysoko. V 15. minutě po průniku a centru LESOVSKÉHO skóruje NEČAS tečí k levé tyči. - 0 : 1. Domácí jsou o poznání rychlejší a tak únik v 16. minutě řeší stopér CRHÁK ( bydlí v Drnovicích ) jen faulem za žlutou. Domácí ale trestný kop zahráli špatně. V 18. minutě po našem trestném kopu jsme zahrozili BENEŠEM, tečovaný míč končí po zásahu brankáře v rohu. Pak měli práci s centry oba brankáři, vše však zvládli. Ve 28. minutě  fauluje 30 metrů od brány BENEŠ, technická rána z dobré pozice jde hodně vysoko. Ve 30. minutě po faulu na SVOBODY centruje ZOUHAR, brankář míč neudržel a TREFIL jej doslova dostrkal za jeho záda z bezprostřední vzdálenosti - 0 : 2. Ve 32. minutě vidí domácí hráč žlutou za faul na NEČASE. Ve 36. minutě nám při rodícím se útoku přišel vhod TREFILŮV taktický faul na polovině hřiště. Ve 37. minutě kopou domácí 2 rohy za sebou, bez využití. Ve 40. minutě po trestném kopu střílí PERNICA hodně nepřesně. Ve 42. minutě po rozehrávce trestného kopu je NEČAS z úhlu sám před vybíhajícím gólmanem, místo zakončení přihrává PERNICOVI, píská se ofsaid, ovšem 2 hráči byli na brankové čáře.

II. půle začala faulem na PERNICE, trestný kop se nepovedl ŠMERDOVI. Naším cílem bylo nedostat brzy kontaktní gól. To se nám bohužel nepodařilo udržet. Při náporu domácích napřed vyráží na roh Radim pokus o jeho přehození, aby v 53. minutěš kapituloval proti křížné přízemní ráně zleva, přes celou bránu - 1 : 2. V 55. minutě jsme se štěstím zažehnali závar před POLÁKEM. V 57. minutě jde rána jen o fous vedle naší PT. Také náš střelecký pokus, první ve II. půli, měl stejně jako v té první SVOBODA. Ránu odvrátila obrana na roh. V 59. minutě se nepodařilo NEČASOVI po průniku zleva nahrát volnému PERNICOVI, zasáhla obrana. Domácí mají víc ze hry, s centry však nemá Radim problémy. V 60. minutě zasahuje náš brankář u levé tyče. Po následujícím centru jde hlavička nad. V 61. minutě máme po ruce výhodu trestného kopu ze 20 metrů, z ideální pozice, ŠMERDA však přestřeluje. V 64. minutě našel NEČAS na malém vápně BENEŠE, ten však z vyložené pozice přestřeluje, zřejmě to byl rozhodující, klíčový moment zápasu. V 65. minutě kazí PERNICA přihrávku ve vápně na volného ŠMERDY. V 70. minutě jde domácí hlavička po centru těsně mimo. V 74. minutě nevyšla už po několiáté finální přihrávka PERNICOVI na volného spoluhráče. V 76. minutě střídá ŠINDELKA LESOVSKÉHO. V 78. minutě při nás stálo velké štěstí. Domácí 3 x po sobě nedokázali z pár kroků dostat balon do sítě, buď dobře zasáhl POLÁK nebo nastřelili spoluhráče. V 80. minutě odkopává míč do autu před PERNICEM daleko do pole vyběhnutý domácí brankář, našemu hráči chyběl 1/2 krok. V 81. minutě je srovnáno, tečovaná rána změnila směr, Radim přesto zareagoval, po jeho zásahu byl u míče nejdříve hráč domácích a po kličce ležícímu Radimovi ho posílá z úhlu do sítě - 2 : 2. V 83. minutě je NEČASŮV centr sražen na roh, ten zahrává PERNICA a hlavička CRHÁKA se otřela o levou tyč a skončila  v autu, všichni už viděli balon v síti - škoda. V 85. minutě střídá zraněného ZOUHARA SOTULÁŘ. Nadstavují se 2 minuty. V 92. minutě mají výhodu rohu domácí. Ten první odvracíme na další a po jeho zahrání po několika pokusech o zakončení, končí ten poslední dorážkou z pár kroků pod břevnem - 3 : 2. Je škoda, že jsme slibně rozehraný zápas nedotáhli do konce, ale domácí ukázali víc snahy a nezměrnou bojovností získali 3 body.