SEZÓNA 2020/2021
Novinky
5. KOLO III. TŘÍDA MUŽI
06.09.2020 18:09
BENEŠOV - SLOUP 5 : 0 ( 1 : 0 )
Sestava: ŠMÍD - MUSIL R., FÖLDVÁRY, MUSIL Z.© ,ČERMÁK, SCHILDBACH, ČECH, PERNICA, ŠINDELKA, HLOUŠEK, ZAVADIL
Střídání: 21" TREFIL - MUSIL R.
46" PLÍHAL - HLOUŠEK
46" BALÁŽ - ČERMÁK
72" NĚMEC - SCHILDBACH
Branky Benešov: 36" ( pok. kop ) Mucha Tomáš, 50" Abrahám Martin, 53" Laštůvka Jiří, 55" Abrahám Martin, 65" Štěrba Daniel
Štěrba Daniel - Musil Zbyněk
Rozhodčí: KROUTIL Milan - ILLE Viktor, KAPLAN Luděk
4. KOLO III. TŘÍDA MUŽI
30.08.2020 18:55
SLOUP - VODĚRADY 5 : 2 ( 3 : 1 )
Sestava: ŠMÍD - MUSIL R., FÖLDVÁRY, MUSIL Z.© ,ČERMÁK, FEDRA F., PERNICA, ŠINDELKA, PLÍHAL, SVOBODA, ZAVADIL
Střídání: 45" SCHILDBACH - PLÍHAL
56" KAKÁČ - ČERMÁK
77" ČECH - SVOBODA
83" NĚMEC - FEDRA
Branky: 20" PLÍHAL JIŘÍ
22" ( pok. kop ) PERNICA PAVEL
31" ZAVADIL PAVEL
55" MUSIL ZBYNĚK
88" NĚMEC MILAN
Branky Voděrady: 13" Bednář Michal, 89" Alexa Jaroslav
Svoboda Matěj - Juřek Antonín, Husák Martin, Dostál Radek, Alexa Jaroslav
Rozhodčí: JALOVÝ Josef - JANČÍK Dušan, TOPINKA Milan
3. KOLO III. TŘÍDA MUŽI
23.08.2020 19:10
VÍSKY - SLOUP 1 : 2 ( 0 : 0 )
Sestava: ŠMÍD - MUSIL R., FÖLDVÁRY, BALÁŽ, MUSIL Z.© ,ČERMÁK, PLÍHAL, SCHILDBACH, PERNICA, ŠINDELKA, ZAVADIL
Střídání: 46" SVOBODA - PLÍHAL
46" KAKÁČ - BALÁŽ
72" HLOUŠEK - MUSIL Z.
Branky: 60" SCHILDBACH PETR
65" KAKÁČ LUBOŠ
Branky Vísky: 48" Štark Michal
Pavlík Josef, Zoubek Zdeněk - Musil Zbyněk, Musil Radek
Rozhodčí: PRUDIL Pavel - PELÍŠEK Patrik, MARTÍNEK Petr
2. KOLO III. TŘÍDA MUŽI
15.08.2020 19:24
SLOUP - CETKOVICE 1 : 11 ( 0 : 2 )
Sestava: BEDÁŇ - MUSIL R., FÖLDVÁRY, SVOBODA, MUSIL Z.©, ČERMÁK, PLÍHAL, FEDRA F., FEDRA V., PERNICA, ŠINDELKA
Branky: 85" ČERMÁK
Branky Cetkovice: 10" Přikryl Tomáš, 41" ( pok. kop ) Kubín David, 48" Horák Jan, 51" Kubín David, 56" Kubín David, 64" Cojocaru Valentin, 67" Letfus David, 67" Cojocaru Valentin, 74" Přikryl Tomáš, 82" Kubín David, 89" Ševčík Ladislav
Rozhodčí: STRYA Milan - STŘECHA Lubomír, CÁPAL Roman
1.KOLO III. TŘÍDA MUŽI
09.08.2020 19:34
KOŘENEC - SLOUP 5 : 0 ( 1 : 0 )
Sestava: BEDÁŇ - MUSIL R., ČECH, BALÁŽ, MUSIL Z. ©, HLOUŠEK, PLÍHAL, FEDRA F., PERNICA, ŠINDELKA, FADRA V,
Střídání: 46" NĚMEC - BALÁŽ
63" KOUMAR - HLOUŠEK
79" VOLGEMUT - ČECH
Branky Kořenec: 8" Dvořák Ladislav, 56" Kužel Michal, 60" ( pok. kop ) , 88" Dvořák Ladislav, 90" Buráň Filip
Novotný Aleš - Musil Zbyněk, Pernica Pavel, Hloušek Petr
Rozhodčí: BUREŠ Martin - JAKUBŮ Josef (N), ZEMÁNEK Miroslav (N)
Ostatní výsledky: 1. kolo
Vavřinec - Voděrady 2 : 0 ( 1 : 0 ) 12" Navrkal Ondřej, 58" ( pok. kop ) Zmeko Dominik
Lipůvka - Cetkovice 2 : 4 ( 0 : 4 ) 50" Macko Michal, 85" Macko Michal - 6" Horák Jan, 13" Horák Jan, 20" Přikryl Tomáš, 44" Cojocaru Valentin
Benešov - Vranová 4 : 2 ( 0 : 1 ) 50" Mucha Tomáš, 55" Mucha Tomáš, 65" Abrahám Martin, 80" Abrahám Martin - 26" ( pok. kop ) Luňáček Pavel, 89" Skořepa Jan
Vísky - Ostrov 1 : 1 ( 0 : 0 ) 51" Páral Tomáš - 90" Belton Thomas
Kotvrdovice - Svitávka 2 : 2 ( 1 : 0 ) 35" Zukal Petr, 52" Zukal Petr - 81" Bednář Vít, 85" Bednář Vít