SEZÓNA 2020/2021
Novinky
25. KOLO OP - MUŽI
02.06.2019 19:05
RUDICE - SLOUP 3 : 1 ( 0 : 1 )
Sestava: POLÁK© - SYCHRA, BELTON , KONEČNÝ, LESOVSKÝ, MIKŠOVSKÝ P., BURGR, PERNICA, ŠINDELKA, NEČAS, FARNÍK
Střídání: 55" FEDRA F. - ŠINDELKA
63" FEDRA V. - BURGR
74" DINGA - SYCHRA
Branky : 30" BELTON THOMAS
Branky Rudice: 80" Vymazal David, 83" Zouhar Tomáš, 96" Matuška Filip
Rozhodčí: BARÁK Hynek - BRACH Jaroslav, STUPINSKÝ Josef (N)
Diváků: 120
Ostatní výsledky: 25. kolo
Bořitov - Doubravice 0 : 0
Letovice - Vysočany/Šošůvka "B" 7 : 0 ( 3 : 0 ) 11" Jurka Lukáš, 30" Širůček Vojtěch, 36" Jurka Lukáš, 57" Novotný Adam, 69" Novotný Adam, 76" Jurka Lukáš, 83" Fidler Jakub
Adamov - Ráječko "B" 2 : 0 ( 1 : 0 ) 9" Vintr Libor, 46" Flachs Dominik
Boskovice "B" - Drnovice 7 : 0 ( 3 : 0 ) 20" ( pok. kop ) Živný Viktor, 27" Živný Viktor, 36" Závodný Lukáš, 65" ( pok. kop ) Živný Viktor, 75" Závodný Lukáš, 83" Hlaváček Roman, 87" Havelka Jan
Olomučany - Olešnice 0 : 3 ( 0 : 2 ) 18" Šafařík Jan, 28" Vrzal Miloš, 68" Vrzal Miloš
Skalice - Jedovnice 1 : 4 ( 1 : 1 ) 33" Fadrný Martin - 9" Sedláček Jan, 53" Sedláček Jan, 79" Lehotský Juraj, 85" Gryc Martin
27. KOLO OP - DOROST
02.06.2019 16:57
RAFK - LIPOVEC/SLOUP 3 : 1 ( 1 : 0 )
Sestava: BEDÁŇ© - ZOUHAR, ČECH, KOUŘIL, VESELÝ, SKOUPÝ, KUČERA P., FEDRA F., DINGA, KUČERA L., FEDRA V.
Branky : 80" ČECH DAVID
Branky RAFK: 11" Jílek Jakub, 66" Jílek Jakub, 73" ( pok. kop ) Trávníček Vojtěch
Rozhodčí: LI Conglei - KLEMENT Martin, GUO Liangchen
Ostatní výsledky: 27. kolo
Milešovice - Slatina/Slovan "B" 3 : 2 ( 1 : 2 ) 31" Postbiegl Martin, 64" Špunar Petr, 84" Vorel Marek - Neckař Matěj, 18" Balko Jan
Dědice - Střelice 6 : 4 ( 4 : 2 ) 23" Formánek Jakub, 26" Gregor Radek, 35" Silnica Jakub, 42" Vilím Martin, 59" Silnica Jakub, 70" Vilím Martin - 18" Soldán Martin, 35" Eden Otto, 61" Chmel Filip, 88" Eden Otto
Pozořice "A" - Bystrc-Kníníčky 0 : 1 ( 0 : 0 ) 67" Panský Matěj
Řečkovice - Mokrá-Horákov/Ochoz 0 : 0
Domašov-Říčky/Říčany - Slavkov/Křižanovice 3 : 1 ( 1 : 0 ) 13" Škoda Daniel, 56" Honzák Jakub, 94" Škoda Daniel - 64" Zrotal Kryštof
V. Bítýška - V. Popovice 1 : 1 ( 1 : 0 ) 40" Zavřel Jakub - 89" ( pok. kop ) Oršoš David
24. KOLO OP - MUŽI
26.05.2019 19:26
SLOUP - DOUBRAVICE 2 : 3 ( 1 : 2 )
Sestava: POLÁK© - SYCHRA, BELTON, ČECH, FEDRA V., MIKŠOVSKÝ P., FEDRA F., CRHÁK, PERNICA, DINGA, NEČAS
Branky : 40" NEČAS PAVEL
47" FEDRA VOJTĚCH
Branky Doubravice: 30" Hubený Zbyněk, 37" Schuch Ondřej, 68" Hubený Zbyněk
Trubák Michal, Schuch Adam - Doubravice
Rozhodčí: ZUKAL Ladislav - BARÁK Hynek, BRACH Jaroslav
Diváků: 50
Ostatní výsledky: 24. kolo
Rudice - Boskovice "B" 3 : 3 ( 1 : 0 ) 19" Mareček Lukáš, 71" Šustr Marek, 88" Matuška Filip - 55" Havlíček Jan, 58" Odehnal Martin, 82" Závodný Lukáš
Jedovnice - Letovice 1 : 1 ( 0 : 1 ) 77" Galita Jan - 21" Zemach Petr
Drnovice - Adamov 2 : 0 ( 0 : 0 ) 87" Žáček Pavel, 90 + 1" ( pok. kop ) Dvořáček Radek
Vysočany/Šošůvka "B" - Bořitov 0 : 1 ( 0 : 0 ) 80" Vágner Aleš
Ráječko "B" - Olomučany 2 : 3 ( 0 : 2 ) 58" Slavíček Tomáš, 68" Sehnal Jan - 16" Štěpánek Josef, 28" Urbánek Jakub, 72" Navrkal Ondřej
Olešnice - Skalice 4 : 1 ( 2 : 0 ) 2" Kubíček Michal, 20" Hořínek Vít, 73" Vrzal Miloš, 78" Tenora Tomáš - 60" Pokorný Marek
26. KOLO OP - DOROST
25.05.2019 20:22
LIPOVEC/SLOUP - DOMAŠOV-ŘÍČKY/ŘÍČANY 10 : 0 ( 6 : 0 )
Sestava: BEDÁŇ© - SVOBODA, ZOUHAR, ČECH, KUČERA P., KOUMAR, KOUŘIL, FEDRA F., DINGA, FEDRA V., SKOUPÝ
Střídání: 46" LOULA - KOUŘIL
83" KUČERA L. - FEDRA F.
Branky : 5", 32", 66", 90" FEDRA VOJTĚCH
23", 49", 72" FEDRA FRANTIŠEK
28", 30" DINGA DOMINIK
42" KUČERA PETR
Rozhodčí: PIVODA Martin - HELEBRAND Martin (N), NOVÁK Milan (N)
Ostatní výsledky: 26. kolo
Slavkov/Křižanovice - V. Bítýška 7 : 2 ( 3 : 1 ) 13" Zrotal Kryštof, 30" Kovařík Jan, 44" Kovařík Jan, 48" Zrotal Kryštof, 60" Zrotal Kryštof, 67" Zrotal Kryštof, 81" Klučka Vít - 8" Zavřel Jakub, 65" ( pok. kop ) Zavřel Jakub
Střelice - RAFK 3 : 0 ( 2 : 0 ) 36" Nachtnebl Michal, 45" Zoubek Martin, 74" Eden Otto
Slatina/Slovan "B" - Řečkovice 1 : 1 ( 1 : 1 ) 29" Sukholytkyi Viktor - 13" Hradil Marek
Bystrc-Kníníčky - Dědice 6 : 1 ( 4 : 1 ) 15", 18", 19", 26" Bulant Jan, 77" Páral Dominik, 79" Peška Jiří - 25" Silnica Jakub
V. Popovice - Milešovice 1 : 1 ( 1 : 1 ) 41" Oršoš David - 23" Vorel Marek
Pozořice "B" - Pozořice "A"
22. KOLO OP - MUŽI
12.05.2019 19:30
SLOUP - VYSOČANY/ŠOŠŮVKA "B" 0 : 3 ( 0 : 3 )
Sestava: POLÁK© - BELTON, FEDRA V., KONEČNÝ, LESOVSKÝ, FEDRA F., CRHÁK, PERNICA, DINGA, ŠINDELKA, NEČAS
Střídání: 58" SYCHRA - KONEČNÝ
85" BURGR - NEČAS
Branky Vysočany/Šošůvka"B": 22" Krátký Marek, 27" ( pok. kop ) Krátký Marek, 40" Sychra Tomáš
Pernica Pavel, Dinga Dominik - Beneš Michal, Petlach Radek, Bezděk Luboš
Rozhodčí: STRYA Milan - VODÁK Roman, KNOLL Luděk
Diváků: 120
Ostatní výsledky: 22. kolo
Rudice - Olomučany 1 : 1 ( 0 : 0 ) 93" Zouhar Tomáš - 55" Vach Tomáš
Jedovnice - Doubravice 3 : 2 ( 2 : 0 ) 28" Gryc Martin, 33" Juránek David, 52" Sedláček Jan - 65" Aujeský Michal, 67" Schuch Adam
Drnovice - Skalice 3 : 3 ( 1 : 3 ) 7" Haničinec Jan, 81" Dvořáček Radek, 90" Dvořáček Radek - 11" Fiala Jiří, 34" Pokorný Marek, 36" Konečný František
Boskovice "B" - Adamov 5 : 1 ( 3 : 1 ) 4" Pokorný Miloš, 12" Odehnal Martin, 14" Odehnal Martin , 85" Oldřich Zdeněk, 89" Vybíhal Radek - 18" Vintr Libor
Ráječko "B" - Letovice 0 : 3 ( 0 : 1 ) 2" Stria Petr, 58" Jurka Lukáš, Kaderka Michal
Olešnice - Bořitov 5 : 0 ( 1 : 0 ) 42" Kubíček Michal, 51" Kubíček Michal, 58" Marek Lukáš, 70" Vrzal Miloš, 72" ( vlastní ) Petrák Lukáš