SEZÓNA 2020/2021
Novinky
TJ Sloup - TJ Sokol Bořitov 3 : 0 ( 2 : 0 )
30.08.2015 19:06
Sestava: POLÁK - SOTULÁŘ, ŠKVARENINA L., TREFIL, MUSIL - LESOVSKÝ, SEKANINA, PETRŽEL, FILOUŠ - ZOUHAR, SVOBODA
Střídání: 46" KONEČNÝ za TREFILA
65" NOVÁK za FILOUŠE
89" KUBINGER za ZOUHARA
Branky: 37" PETRŽEL ALEŠ
44" SVOBODA DIXIE
90" LESOVSKÝ LUKÁŠ
Machorek Jakub, Fojt Tomáš - Bořitov
Rozhodčí: STRYA Milan - GRENAR David, HAVLÍK Miroslav
Diváků: 80
VÍCE NA STRÁNKÁCH ZDE - MĚSTYS SLOUP
Ostatní výsledky: IV. kolo
Ráječko "B" - Doubravice 3 : 1 ( 1 : 1 ) 8" Sehnal Martin, 65" Sehnal Vít, 88" Sehnal Martin - 37" Hájek Michal
Letovice - Lipůvka 3 : 2 ( 1 : 1 ) 10" Chmelíček David, 89" Stöhr Petr, 90" Chmelíček David - 11" Pospíšil Ondřej, 70" Macko Michal
Šošůvka - Vavřinec 7 : 2 ( 4 : 1 ) 4" Krátký Marek, 5" Bezděk Luboš, 13" Sehnal Luděk, 33" Krátký Marek, 55" Kuchař Jan, 74" Krátký Marek, 85" Krátký Marek - 19" Hudec Marek (pen.), 65" Hudec Marek
Olomučany - Adamov 1 : 5 ( 1 : 4 ) 30" Šafařík Radim - 2" Malásek Tomáš, 10" Malásek Tomáš, 27" Souček Jiří, 44" Smolík Rostislav, 83" Matuška Jan
Olešnice - Kunštát "B" 2 : 1 ( 2 : 0 ) 8" Pařízek Roman, 25" Kubíček Michal - 85" Štencl Marek (pen.)
Rudice - Vysočany 2 : 1 ( 1 : 1 ) 29" Sehnal Lukáš (pen.), 54" Pernica Pavel - 34" Torda Jan
ASK Lipůvka - TJ Sloup 2 : 3 ( 0 : 1 )
23.08.2015 19:07
Sestava: POLÁK - SOTULÁŘ, ŠKVARENINA L., TREFIL, MUSIL - LESOVSKÝ, SEKANINA, PETRŽEL, ZOUHAR - SVOBODA, NOVÁK
Střídání: 46" SYCHRA za TREFILA
80" KUBINGER za NOVÁKA
88" ŠKVARENINA P. za SVOBODY
Branky: 25", 75" PETRŽEL ALEŠ
60" NOVÁK JAN
Branky ASK Lipůvka: 65" Macko Michal, 87" Bohatec Robin
Rozhodčí: HLUBINKA Jakub - DVOŘÁK Filip, GRENAR David
Diváků: 88
Ostatní výsledky: III. kolo
Rudice - Ráječko "B" 5 : 1 ( 2 : 1 ) 33" Šenk Michal, 44" Zouhar Tomáš, 50" Šenk Michal, 73" Pernica Pavel, 75" Sehnal Lukáš - 19" Štafa Tomáš
Vysočany - Olešnice 2 : 3 ( 0 : 1 ) 75" Torda Jan, 78" Nečas Pavel - 19" Boček Rostislav, 53" Vrzal Miloš, 87" Vrzal Miloš
Kunštát "B" - Olomučany 2 : 1 ( 0 : 0 ) 62" Zeman Alois, 88" Šmerda Jaroslav - 91" Palkanynec Stepan (pen.)
Adamov - Šošůvka 5 : 1 ( 1 : 0 ) 34" Beneš Michal, 55" Matuška Jan, 62" Dáňa Lubomír, 65" Malásek Tomáš, 74" Matuška Jan - 90" Krátký Marek
Vavřinec - Letovice 2 : 1 ( 1 : 1 ) 7" Rychnovský Lukáš, 72" Hudec Marek (pen.) - 9" Stehlík Karel
Bořitov - Doubravice 1 : 1 ( 1 : 1 ) 23" Majer Lukáš - 42" Hájek Michal
TJ Sloup - TJ Vavřinec 5 : 2 ( 2 : 0 )
17.08.2015 21:39
Sestava: POLÁK - FILOUŠ , ŠKVARENINA L. , TREFIL, MUSIL - LESOVSKÝ, KONEČNÝ, SEKANINA, ZOUHAR , PETRŽEL, SVOBODA
Střídání: 62¨ SYCHRA za KONEČNÉHO
80¨ KUBINGER za ZOUHARA
84¨ ŠKVARENINA P. za PETRŽELA
Branky: 68", 75", 83" PETRŽEL ALEŠ
33", 34" SVOBODA DIXIE
Branky TJ Vavřinec: 49" Přikryl Radim, 79" Kovařík Vít
Trefil Zdeněk - Rychnovský Lukáš, Rybář Jiří, Hudec Marek
Rozhodčí: ROUČKA Jiří - FADRNÝ Jiří, BOUDA Petr
Diváků: 150
Ostatní výsledky: II. kolo
Ráječko "B" - Bořitov 2 : 0 ( 1 : 0 ) 37" Láník Roman, 58" Štafa Tomáš
Doubravice - Lipůvka 3 : 3 ( 2 : 2 ) 42" Hubený Zbyněk, 52" Hájek Michal (pen.), 90" Schuch Ondřej - 2" Ráček Aleš, 36" Štarha Michal, 89" Holánek Martin
Letovice - Adamov 1 : 0 ( 0 : 0 ) 69" Stehlík Karel
Šošůvka - Kunštát "B" 4 : 3 ( 1 : 0 ) 10" Kuchař Jan, 50" Kuchař Jan, 65" Sehnal Luděk, 71" Krátký Marek - 73" Nedoma Lukáš, 78" Zámek Aleš, 83" Štindl Karel
Olomučany - Vysočany 4 : 0 ( 2 : 0 ) 5" Palkanynec Stepan, 12" Semchuk Yuriy, 50" Klíma Petr, 60" Palkanynec Stepan
Olešnice - Rudice 2 : 1 ( 1 : 0 ) 45" Kubíček Michal, 87" Kubíček Michal - 25" Zouhar Tomáš
FK Adamov - TJ Sloup 0 : 2 ( 0 : 1 )
17.08.2015 21:33Sestava: POLÁK - SYCHRA , ŠKVARENINA L. , KONEČNÝ, FILOUŠ - LESOVSKÝ , PETRŽEL , MUSIL, BEZDĚK - SVOBODA , NOVÁK
Střídání: 65¨ TREFIL za BEZDĚKA
80¨ KUBINGER za FILOUŠE
88¨ ŠKVARENINA P. za PETRŽELA
Branky: 29" SVOBODA DIXIE
54" NOVÁK JAN
Rozhodčí: BARÁK Hynek - FLEK Jaroslav, ŠEBELA Václav
Diváků: 50
Ostatní výsledky: I. kolo
Kunštát "B" - Letovice 6 : 3 ( 3 : 2 ) 12" Niessner Marek, 32" Boček Vítězslav, 37" Kuruc Vratko, 56" Boček Vítězslav, 62" Boček Vítězslav, 78" Niessner Marek - 13" Kaderka Michal, 30" Chmelíček David, 77" Kaderka Michal
Vysočany - Šošůvka 6 : 3 ( 2 : 1 ) 2" Torda Jan, 25" Hejč Tomáš, 47" Torda Jan (pen.), 56" Torda Jan, 66" Vágner Lukáš, 75" Slouka Tomáš - 45" Sehnal Luděk, 62" Kuchař Jan, 80" Krátký Marek
Vavřinec - Doubravice 0 : 1 ( 0 : 1 ) 34" Sáňka Jakub
Rudice - Olomučany 0 : 0
Olešnice - Ráječko "B" 1 : 1 ( 1 : 1 ) 7" Horák Michal - 44" Štafa Tomáš
Lipůvka - Bořitov 7 : 1 ( 2 : 0 ) 31" Pospíšil Ondřej, 41" Štarha Michal, 57" Macko Michal, 66" Macko Michal, 72" Štarha Michal, 80" Macko Michal, 85" Macko Michal - 68" Mazal Tomáš