SEZÓNA 2020/2021
Novinky
TJ SLOUP - FK ADAMOV 0 : 2 ( 0 : 0 )
01.11.2015 16:32
Sestava: POLÁK - ŠKVARENINA L. ( K ), KONEČNÝ, FILOUŠ, PETRŽEL, KLIMEŠ, LESOVSKÝ, ŠINDELKA, SOTULÁŘ - SVOBODA, NOVÁK
Střídání: 64" TREFIL za ŠINDELKY
77" SYCHRA za FILOUŠE
Branky FK Adamov: 55" Jabůrek Zdeněk, 88" Beneš Michal
Dáňa Lubomír, Jabůrek Zdeněk - FK Adamov
Rozhodčí: STRYA Milan - FADRNÝ Martin, FADRNÝ Jiří
Diváků: 98
Ostatní výsledky: XIV. kolo
Ráječko "B" - Olešnice 3 : 1 ( 1 : 1 ) 34" Slavíček Tomáš, 77" Blažek Ondřej, 92" Jabůrek Eduard - 20" Hořínek Vít
Bořitov - Lipůvka 3 : 7 ( 1 : 2 ) 42" Macko Michal, 51" Modrák Karel, 76" ( vlastní ) Jelínek Miroslav, 85" Jelínek Miroslav - 14", 55", 71" Macko Michal; 23", 65" Štarha Michal; 47" Pospíšil Ondřej
Šošůvka - Vysočany 2 : 5 ( 1 : 4 ) 10" Knödl Michal, 70" Krátký Marek - 27", 40" Torda Jan; 31" Hejč Jiří, 45" Dvořáček Milan, 68" Beneš Michal
Doubravice - Vavřinec 3 : 0 ( 0 : 0 ) 6" Hájek Michal, 50" Schuch Adam, 51" Hájek Michal
Olomučany - Rudice 1 : 0 ( 1 : 0 ) 29" Pokoj Jiří
Letovice - Kunštát "B" 3 : 2 ( 1 : 1 ) 45" Slechan Pavel, 80" Fidler Michal, 87" Bednář Luboš - 22" Blažek Martin, 60" Niessner Marek
TJ SLOUP - FK KUNŠTÁT "B" 2 : 1 ( 1 : 0 )
28.10.2015 16:14
Sestava: POLÁK - ŠKVARENINA L., KONEČNÝ, FILOUŠ, PETRŽEL, KLIMEŠ, LESOVSKÝ, ŠINDELKA, ZOUHAR ( K ) - SVOBODA, NOVÁK
Střídání: 62" TREFIL za ŠINDELKY
76" SOTURÁŘ za FILOUŠE
Branky: 30" NOVÁK JAN
75" TREFIL ZDENĚK
Branky FK Kunštát "B": 48" Nedoma Lukáš
Lesovský Lukáš
Rozhodčí: HLUBINKA Jakub - BOUDA Petr ( N ), VICHTA Robert ( N )
Diváků: 60
Více
Ostatní výsledky: XIII. kolo
Lipůvka - Ráječko "B" 2 : 6 ( 2 : 2 ) 37" Štarha Michal, 44" Macko Michal - 15" Kopecký Jaroslav, 21" Slavíček Tomáš, 54", 66", 89" Sehnal Martin; 63" Sehnal Jan
Bořitov - Vavřinec 0 : 1 ( 0 : 1 ) 12" ( pen. ) Tajnai Michal
Doubravice - Adamov 2 : 1 ( 2 : 0 ) 14" Pijáček Rostislav, 24" Pijáček Rostislav - 87" Karaffa František
Letovice - Vysočany 1 : 2 ( 1 : 2 ) 37" Bednář Luboš - 5" Nečas Pavel, 30" Vágner Lukáš
Šošůvka - Rudice 1 : 2 ( 0 : 1 ) 77" Krátký Marek - 38" Sehnal Lukáš, 56" Zouhar Tomáš
Olomučany - Olešnice 2 : 2 ( 1 : 2 ) 43" Navrkal Ondřej, 65" Pokoj Jiří - 19" Kubíček Michal, 38" Horák Michal
SOKOL VYSOČANY - TJ SLOUP 1 : 3 ( 0 : 3 )
25.10.2015 15:56
Sestava: POLÁK - ŠKVARENINA L., PETRŽEL, KLIMEŠ, FILOUŠ, LESOVSKÝ, KONEČNÝ, ŠINDELKA, ZOUHAR ( K ) - SVOBODA, NOVÁK
Střídání: 76" SOTULÁŘ za ŠINDELKY
89" SYCHRA za FILOUŠE
92" BOUDA za LESOVSKÉHO
Branky: 2" SVOBODA DIXIE
29" ŠINDELKA JOSEF
44" NOVÁK JAN
Branky Sokol Vysočany: 54" Hejč Tomáš
Vágner Lukáš, Ševčík Pavel, Hejč Tomáš - Zouhar Libor, Klimeš Martin, Petržel Aleš
Rozhodčí: STRYA Milan - BUREŠ Martin, ŠEBELA Václav
Diváků: 120
Ostatní výsledky: XII. kolo
Ráječko "B" - Olomučany 0 : 4 ( 0 : 3 ) 8" Šafařík Radim, Pokoj Jiří, Sedlák Petr, 80" Gale Filip
Rudice - Letovice 3 : 0 ( 0 : 0 ) 66" Šenk Michal, 84" ( pen. ) Malík Ctibor, 84" Šenk Michal
Kunštát "B" - Doubravice 1 : 2 ( 0 : 1 ) 59" Nedoma Lukáš - 21" Trubák Michal, 80" Schuch Ondřej
Olešnice - Šošůvka 4 : 0 ( 3 : 0 ) 17" Pařízek Roman, 24" ( pen. ) Pařízek Roman, 43" Kubíček Michal, 70" ( pen. ) Šafařík Jan
Adamov - Bořitov 3 : 1 ( 1 : 1 ) 25" Jabůrek Zdeněk , 75" ( pen. ) Jabůrek Zdeněk, 88" Jabůrek Zdeněk - 35" Mareček Milan
Vavřinec - Lipůvka 1 : 6 ( 1 : 1 ) 2" Hudec Marek - 36" Pospíšil Jakub, 46" Macko Michal, 55" Pospíšil Jakub, 60" Macko Michal, 67" Štarha Michal, 77" Štarha Michal
TJ SLOUP - RUDICE 1 : 4 ( 0 : 3 )
18.10.2015 17:07
Sestava: POLÁK - ŠKVARENINA L., PETRŽEL, TREFIL, LESOVSKÝ, KONEČNÝ, ŠINDELKA, SEKANINA, ZOUHAR ( K ) - SVOBODA, NOVÁK
Střídání: 46" BOUDA za SEKANINY
Branky: 83" NOVÁK JAN
Branky Rudice: 11" Zouhar Tomáš, 28" Sehnal Lukáš, 36" Pernica Pavel, 59" Pernica Pavel
Svoboda Dixie - Šenk Michal, Nevřela Tomáš
Trefil Zdeněk
Rozhodčí: KRÁL Michael - NEČAS Jiří, MUSIL David
Diváků: 50
Ostatní výsledky: XI. kolo
Vavřinec - Ráječko "B" 1 : 6 ( 1 : 1 ) 12" ( vlastní ) Kolář Jakub, 38" Štafa Tomáš, 53" Blažek Ondřej, 73" Kolář Jakub, 77" Blažek Ondřej, 80" Štafa Tomáš, 88" Láník Roman
Bořitov - Kunštát "B" 0 : 3 ( 0 : 1 ) 27" Boček Vítězslav, 55" Šmerda Jaroslav, 79" ( pen. ) Šmerda Jaroslav
Lipůvka - Adamov 3 : 3 ( 0 : 1 ) 59" Pospíšil Jakub, 7" Bohatec Robin, 90" Macko Michal - 26" Pokorný Martin, 70" Hrazdíra Marek, 73" Beneš Michal
Doubravice - Vysočany 2 : 3 ( 1 : 1 ) 35" Pijáček Rostislav, 69" Ondráček Petr - 22" Přibyl Martin, 82" Nečas Pavel, 87" Vágner Lukáš
Letovice - Olešnice 1 : 2 ( 1 : 1 ) 17" Stehlík Karel - 33" Hořínek Vít, 47" Boček Rostislav
Šošůvka - Olomučany 1 : 4 ( 1 : 3 ) 3" Sehnal Luděk - 7" Klíma Petr, 33" ( pen. ) Palkanynec Stepan, 45" Nečas Roman, 70" Sedlák Petr
FC OLEŠNICE - TJ SLOUP 4 : 2 ( 2 : 1 )
11.10.2015 17:19
Sestava: POLÁK - ŠKVARENINA L., SYCHRA, TREFIL, FILOUŠ, LESOVSKÝ, KONEČNÝ, SEKANINA, ZOUHAR ( K ) - SVOBODA, NOVÁK
Střídání: 46" ŠINDELKA za FILOUŠE
54" BOUDA za SYCHRY
Branky: 7", 77" SVOBODA DIXIE
Branky FC Olešnice: 27" ( pen. ) Kubíček Michal, 35" Boček Rostislav; 80", 90" Kubíček Michal
Kalas Bronislav - Zouhar Libor
Rozhodčí: BARÁK Hynek - FLEK Jaroslav, MRÁZEK Marek
Diváků: 80
Ostatní výsledky: X. kolo
Rudice - Doubravice 1 : 0 ( 1 : 0 ) 45" Šenk Michal
Kunštát "B" - Lipůvka 9 : 2 ( 3 : 1 ) 2", 53", 78" Niessner Marek; 31", 80" Šmerda Jaroslav; 36" Skoček Michal; 49" Doležel Pavel; 72" Nedoma Lukáš; 82" Zámek Aleš - 45" Štarha Michal, 61" Bohatec Robin
Ráječko "B" - Šošůvka 6 : 4 ( 3 : 2 ) 14", 35", 50" Sehnal Jan; 45", 55" Štafa Tomáš ; 72" Krátký Marek - 16", 72" Krátký Marek; 44", 75" Sehnal Luděk
Olomučany - Letovice 2 : 1 ( 1 : 0 ) 11" Šmerda Martin, 70" Pokoj Jiří - 51" Stehlík Karel
Adamov - Vavřinec 7 : 3 ( 2 : 3 ) 10" ( pen. )Beneš Michal, 19" Beneš Michal, 49" ( pen. ) Malásek Tomáš, 66" ( pen. ) Malásek Tomáš; 67", 81" Malásek Tomáš, 80" Bezděk Radek - 18" Fabiánek Jiří, 25" ( pen. ) Randula Radek, 35" Přikryl Radim
Vysočany - Bořitov 6 : 0 ( 2 : 0 ) 7" Beneš Michal; 41", 64" Torda Jan; 50", 64", 85" Nečas Pavel