Archiv článků
14. KOLO Muži 3. třída skupina A
09.11.2019 17:45
SLOUP - VODĚRADY 4 : 2 ( 1 : 1 )
Sestava: POLÁK© - NĚMEC R., SYCHRA, HLOUŠEK, ZAVADIL, BELTON, FEDRA F., CRHÁK, PERNICA, ŠINDELKA, STRACHOŇ
Střídání: 46" ŠINDLKA - ...
1. KOLO Muži 3. třída skupina A
02.11.2019 16:55
VODĚRADY - SLOUP 1 : 4 ( 0 : 3 )
Sestava: POLÁK© - SVOBODA, SYCHRA, HLOUŠEK, MIKŠOVSKÝ, BELTON, FEDRA F., CRHÁK, PERNICA, FEDRA V., ŠINDELKA
Střídání: 63" FARNÍK - PERNICA
Branky : 13" MIKŠOVSKÝ...
13. KOLO Muži 3. třída skupina A
26.10.2019 16:09
SLOUP - KOTVRDOVICE 3 : 2 ( 2 : 0 )
Sestava: POLÁK© - SVOBODA, NĚMEC, TREFIL, KLIMEŠ, BELTON, ŠMERDA, FEDRA F., CRHÁK, PERNICA, FEDRA V.
Střídání: FARNÍK - BELTON
Branky : 8" FEDRA...
13. KOLO Dorost - starší 1. A třída skupina A
26.10.2019 15:18
RÁJEČKO - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SLOUP 9 : 2 ( 4 : 0 )
Sestava: BEDÁŇ - ŠEVČÍK, VAŠÍČEK, TSEKHONYA, KARÁSEK, NEZVAL, DANKOVSKÝ, MAŠA, FOJT©, NEČAS, MIKULÁŠEK
Střídání: 46" VÁVRA - ...
12. KOLO Muži 3. třída skupina A
20.10.2019 16:57
VÍSKY - SLOUP 3 : 3 ( 2 : 2 )
Sestava: POLÁK© - SYCHRA, TREFIL, MUSIL, ŠMERDA, FEDRA F., CRHÁK, PERNICA, FEDRA V., ŠINDELKA, MIKŠOVSKÝ
Střídání: 33" BELTON - ...
12. KOLO Dorost - starší 1. A třída skupina A
20.10.2019 16:17
RÁJEC-JESTŘEBÍ/SLOUP - ROUSÍNOV 2 : 7 ( 2 : 6 )
Sestava: HUDEC- ŠEVČÍK, DOVRTĚL, VAŠÍČEK, NEZVAL, TSEKHONYA, KARÁSEK, FOJT©, NEČAS, VÁVRA, MIKULÁŠEK
Střídání: 46" NAVRÁTIL - ...
11. KOLO DOROST 1. A třída skupina A
12.10.2019 17:50
KOTVRDOVICE/JEDOVNICE - RÁJEC-JESTŘEBÍ/SLOUP 3 : 2 ( 1 : 0 )
Sestava:KUCHAR - ŠEVČÍK, DOVRTĚL©, HUDEC, TSEKHONYA, KARÁSEK, NEZVAL, KOUMAR, FOJT, VÁVRA, MIKULÁŠEK
Střídání: 62" BUŠ - ...
11. KOLO Muži 3. třída skupina A
12.10.2019 17:31
SLOUP - BENEŠOV 6 : 2 ( 3 : 1 )
Sestava: POLÁK© - NĚMEC R., TREFIL, MUSIL, BELTON, ŠMERDA, CRHÁK, PERNICA, ŠINDELKA, FEDRA V., MIKŠOVSKÝ
Střídání: 57" STRACHOŇ - ...
10. KOLO Dorost - starší 1. A třída skupina A
06.10.2019 12:35
RÁJEC-JESTŘEBÍ/SLOUP - TIŠNOV 0 : 3 ( 0 : 1 )
Sestava: KUCHAR - ŠEVČÍK, DOVRTĚL©, VAŠÍČEK, KARÁSEK, NEZVAL, DANKOVSKÝ, MAŠA, FOJT, NEČAS, MIKULÁŠEK
Střídání: 63" NAVRÁTIL - ...
10. KOLO Muži 3. třída skupina A
05.10.2019 17:08
OSTROV - SLOUP 1 : 1 ( 1 : 1 )
Sestava: POLÁK© - HLOUŠEK, MUSIL, BELTON, FARNÍK, FEDRA F., CRHÁK, PERNICA, FEDRA V., ŠINDELKA, ŠMERDA
Střídání: 62" TREFIL - FARNÍK...
Záznamy: 11 - 20 ze 199